"Я-громадянин маленької країни"

13 листопада на базі Херсонської гімназії №3 було проведено національно-патріотичне шкільне свято «Я-громадянин маленької країни». Традиційно щороку учнівське самоврядування готує та проводить це яскраве та символічне свято, на якому старші школярі діляться досвідом з п’ятикласниками та приймають їх у велику та дружню гімназійну родину.

Цього року тематикою заходу став девіз «Діти-квіти України»! Учнівські колективи відповідально віднеслись до всіх завдань, які запропонували їм старшокласники. Кожен клас придумав свою назву та девіз, створив унікальні і неповторні великі квітки, які стали прикрасою на їхньому святі. Змагалися за посвідченні справжніх п’ятикласників та гідне звання гімназист такі учнівські колективи: 5-А клас - «Ромашки», 5- Б клас - «Маки», 5- В клас - «Волошки» та 5-Г клас - «Соняшники».

Учнівський парламент гімназії провів для п’ятикласників чимало цікавих конкурсів та рухливих ігор. Завдання були спрямовані на прояв уваги та логіки, а також швидкості, креативності. П’ятикласники демонстрували знання статуту учнівського самоврядування; вправно розпізнавали символіку навчального закладу; відповідали на питання бліц-конкурсу; визначали комісії самоврядування; утворювали з повітряних кульок стяг України; збирали слова за довільно поданими літерами; формували «Асоціативний кущ» про свої власні уявлення щодо того, яким повинен бути сучасний п’ятикласник - гімназист. Діти отримали багато позитивних емоцій.

Серед бажаних гостей на святі були присутні перші вчителі маленьких гімназистів. Їм було дуже приємно бачити щасливі обличчя та посмішки своїх колишніх вихованців. Приємним сюрпризом для кожного вчителя став букет осінніх квітів, що символізував вдячність та любов учнів, їх батьків. Також до гімназії завітали заступники директорів з виховної роботи – слухачі курсів ХАНО. Сподіваємося, що наш захід приніс гостям гарний настрій та ще раз змог довести, що серед звичайних школярів багато талановитих дітей та майбутніх лідерів по життю.

Бажаємо натхнення, досягнення мрій та високих результатів у навчанні нашим п’ятикласникам. Тепер вони сміливо та впевнено крокуватимуть сходинками шкільного життя, стануть гордістю своєї гімназії, свого мікрорайону, міста, своєї держави!

Ми є діти українські -
хлопці і дівчата.
Рідний край наш - Україна,
велика й багата.