«Як вогонь, у серці я несу в майбутнє незгасиму мову, слово незабутнє!»

24 листопада Херсонська гімназія №3 Херсонської міської ради гостинно відчинила свої двері гостям і учасникам 18-го конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля-Україна!» Майже 300 учнів закладів освіти міста та області змагалися за звання стати найкращим виконавцем поетичних і прозових творів. Приємно, що до конкурсу долучилися і учні професійно-технічних закладів. Оцінювали мистецтво декламування члени журі, яке в цьому році складалося із відомих херсонських журналістів, поетів, керівників знаних творчих колективів, режисерів та акторів обласного музично-драматичного театру ім. М. Куліша. Директор Херсонської гімназії №3 О.В. Петров привітав всіх учасників конкурсу, батьків, учителів, побажав наснаги, висловив думку про те, що всі учасники уже є переможцями, адже вони впевнено дійшли до обласного етапу конкурсу. І виключно приємним сюрпризом стало те, що учень гімназії №3- Вандрашек Євген, учасник цього конкурсу, який виступав у молодшій віковій категорії, отримав «Гран-Прі»! Конкурс закінчився, але ми не прощаємося! До зустрічі у наступному році, бажаємо нашим юним декламаторам нових творчих злетів!

Ваш IP: 18.206.13.39
Зараз: 2019-08-19 00:56:38