stop

Ми- за здоровий спосіб життя!!!

Цікаво, насичено, смачно і корисно у Херсонській гімназії №3 Херсонської міської ради пройшов місячник здорового способу життя. Протягом чотирьох тижнів учнівським самоврядуванням були організовані та проведені різноманітні заходи, години спілкування, майстер класи, флешмоби, конкурси малюнків та плакатів. 27 листопада різнокольорово та весело пройшов День фруктів . Діти зранку принесли з собою улюблений фрукт та зробили по класахоригінальні, креативні і позитивніфотографії. Метою заходу  булоприверненняувагидо того, що є перекусом у сучаснихшколярів і сприяння та пропагуваннясаме  корисного та здорового харчуваннясеред молодого покоління. Учні початкової школи влаштували конкурс на самий корисний і «смачний» ланч-бокс. Завершився місячник 30 листопада кулінарним майстер класом по виготовленню фруктових та овочевих салатів, приготуванню коктейлів серед учнів старших класів. Лікарі-дієтологи відмічають, що школярі все частіше вживають нездорову їжу - головним джерелом енергії стають продукти з високим вмістом цукру, солі та жирів, а малорухливий спосіб життя приводить до системних захворювань навіть у дитячому та підлітковому віці. Тому саме такі заходи є для дітей не лише привабливими, але корисними і потрібними.

190268

Ваш IP: 100.26.176.182