ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

grant

nation patriot

 

klasna ocinka

samovryad

 

 

prof

«Тиждень добрих справ»

          21 грудня у прямому ефірі обласної телерадіокомпанії «Скіфія» учні та заступник директора з виховної роботи Херсонської гімназії №3 Деденок В.В. розповідали глядачам про тиждень «Добрих справ та благодійності», який пройшов у гімназії з 17 по 21 грудня. Низка заходів , деякі з яких відбувалися в рамках реалізації проекту «Світ можливостей для кожної дитини» за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні розпочалася Творчою радою- це підсумки навчання і творчості учнів за І семестр. Привітали всіх присутніх «Миколайчики», які знайшли під ялинкою нагороди: дипломи, грамоти, подарунки для наших учнів.

18 грудня члени учнівського парламенту разом з директором Петровим О.В. відвезли багато подарунків у Олешківський будинок для дітей-інвалідів. Збирали всією школою близько двох тижнів (це і одяг, предмети гігієни, канцелярія, настільні ігри, іграшки) , кожен клас взяв участь у акції "Діти дітям", яка щорічно проводиться у гімназії і стала вже доброю традицією. А учасники дитячого театру «Арт Ідея» вітали присутніх театральною замальовкою "Святий Миколай мандрує Україною".Ми висловлюємо слова щирої вдячності батькам учнів, учням, колегам- учителям, всім працівникам нашого освітнього закладу за небайдужість, милосердя і теплоту сердець!!!

         19 грудня наші активісти, учні старшої школи, перетворились на помічників Святого Миколая і протягом цілого дня влаштовували конкурси, майстер-класи, ігри та вікторини для малюків початкової школи та для майбутніх першокласників. До початкової школи гімназії на Свято були запрошені три дитячих садочки. Діти співали, танцювали та розважались.

Добрі справи продовжуються!!!

        Незабаром Новий рік та Різдво Христове! Всім, всім всім-найщиріші побажаннями добра, миру, здоров’я та родинного щастя!!!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Авторизація

Моя пошта

Ви не авторизовані.

Останні коментарі

Відвідування

7723444
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Мин. тиждень
Цей місяць
Мин. місяць
Всі дні
5852
7706
24549
7631450
227212
231639
7723444

Ваш IP: 18.212.239.56
Зараз: 2019-04-24 13:25:43