«Тиждень добрих справ»

21 грудня у прямому ефірі обласної телерадіокомпанії «Скіфія» учні та заступник директора з виховної роботи Херсонської гімназії №3 Деденок В.В. розповідали глядачам про тиждень «Добрих справ та благодійності», який пройшов у гімназії з 17 по 21 грудня. Низка заходів , деякі з яких відбувалися в рамках реалізації проекту «Світ можливостей для кожної дитини» за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні розпочалася Творчою радою- це підсумки навчання і творчості учнів за І семестр. Привітали всіх присутніх «Миколайчики», які знайшли під ялинкою нагороди: дипломи, грамоти, подарунки для наших учнів.

18 грудня члени учнівського парламенту разом з директором Петровим О.В. відвезли багато подарунків у Олешківський будинок для дітей-інвалідів. Збирали всією школою близько двох тижнів (це і одяг, предмети гігієни, канцелярія, настільні ігри, іграшки) , кожен клас взяв участь у акції "Діти дітям", яка щорічно проводиться у гімназії і стала вже доброю традицією. А учасники дитячого театру «Арт Ідея» вітали присутніх театральною замальовкою "Святий Миколай мандрує Україною".Ми висловлюємо слова щирої вдячності батькам учнів, учням, колегам- учителям, всім працівникам нашого освітнього закладу за небайдужість, милосердя і теплоту сердець!!!

19 грудня наші активісти, учні старшої школи, перетворились на помічників Святого Миколая і протягом цілого дня влаштовували конкурси, майстер-класи, ігри та вікторини для малюків початкової школи та для майбутніх першокласників. До початкової школи гімназії на Свято були запрошені три дитячих садочки. Діти співали, танцювали та розважались.

Добрі справи продовжуються!!!

Незабаром Новий рік та Різдво Христове! Всім, всім всім-найщиріші побажаннями добра, миру, здоров’я та родинного щастя!!!

Ваш IP: 18.212.239.56
Зараз: 2019-04-24 13:25:43