Готуємося до наукової діяльності

На минулому тижні в гімназії пройшов конкурс-захист реферативних робіт, у якому взяли участь 25 учнів 5-7 класів. 6 учнів захищали свої роботи з природничих дисциплін, 8 учнів представили свої роботи з гуманітарних дисциплін, 11 учнів презентували роботи з математики та інформатики. Учні показали високий рівень підготовки, чіткість та логічність у викладенні матеріалу, аргументованість щодо вибору теми і методів дослідження.Переможцями конкурсу стали такі учні:

- природничі дисципліни:

І місце – Кононенко Єлизавета, 7-Аклас (вч.Качанова І.В.)

ІІ місце – Лященко Вікторія, 7-Аклас (вч. Гілевич Н.І.), Райлян Марина, 7-Аклас (вч. Гілевич Н.І.), Авраменко Руслан, 6-А клас) вч.Мельничук С.В.)

ІІІ місце- ЧерніковаДар’я, 7-Аклас (вч. Гілевич Н.І.)

Вербяна Дар’я, 5-Гклас (вч.Ціпурінда Ю.В.)

- гуманітарні предмети:

І місце-Кумар Софія, 6-Б клас (вч. Петрова Н.В.)

Науменко Єлизавета, 7-А клас (вч.Старостенко Л.І.)

ІІ місце – Галушко Ілля, 7-А клас (вч.Бобильова С.М.), Рибка Дана, 7-В клас (вч.Сордія І.М.), Скрипниченко Жанна, 6-Б клас (вч.Петрова Н.В.);

ІІІ місце-Беловусяк В’ячеслав, 6-Б клас (вч.Петрова Н.В.), Кумар Софія, 6-Б клас (вч.Обухова Т.В.), Танаревський Єгор, 7-А клас (вч.Бобильова С.М.)

- математика та інформатика:

І місце – Мачнев Олексій, 6-А клас (вч. Акінченко Н.Ю.), Дрієнко Марія, 7-А клас (вч.Матеко М.В.), Радченко Кирил, 5-Г клас (вч.Матеко М.В.);

ІІ місце – Ниркова Дар’я, 6-А клас ( вч.Акінченко Н.Ю.), Трифонюк Нікіта, 7-Б клас (вч.Матеко М.В).

ІІІ місце – Герасименко Богдан, 7-В клас (вч.Матеко М.В.), Рикало Дар’я, 6-Б клас (вч.Сироткін Ю.Г.), Корнієнко Олександра, 5-В (вч.Демідова В.О.)

Ваш IP: 107.23.37.199
Зараз: 2019-07-16 05:11:29