Інтелектуальна обдарованість –майбутнє нашої держави

14.01.2021 року в Херсонській гімназії №3 Херсонської міської ради пройшла учнівська наукова конференція в режимі онлайн (постерний захист), під час якої юні науковці гімназії представили свої науково- дослідницькі роботи в різних галузях: психології , історичного краєзнавства, етнології, медицини. Свої дослідження презентували такі учні:Комарова Тетяна («Дідух- сакральний символ українців», керівники –учитель української мови та літератури Лінтварьова Я.В. та вчитель історії Бобильова С.М.) ; Лінтварьова Дарія(«Опір колективізації на Херсонщині 1928-1930рр.», керівник- учитель історії Бобильова С.М.); Чернікова Дар'я(«Страхи та фобії у підлітковому віці», керівники – учитель біології Зарва Н.І, методист ХЦДЮТ Козуб Н.М.); Литвинова Дар'я(«Вплив зоотерапії на здоров'я людини», керівники – учитель біології Зарва Н.І, методист ХЦДЮТ Козуб Н.М.); Семенюк Анастасія («Комплексне дослідження сприйняття і психологічного впливу музики», », керівники – учитель біології Зарва Н.І, кандидат біологічних наук, доцент ХДУ Голяка С.К.) . Під час конференції діти показали глибокі знання тем, акцентували увагу слухачів на актуальності робіт, представили результати досліджень, проведених під час роботи над темами. Бажаємо нашим учням перемоги у міському конкурсі- захисті науково- дослідницьких робіт учнів – членів МАН.

Снимок           Снимок1

Снимок2