Візуалізація навчального контенту з метою підвищення рівня мовленнєвої компетентності учнів на уроках англійської мови

Стрімкий розвиток інформаційної культури ХХІ століття визначає основні особливості сучасної комунікації. Змінюються цілі і завдання сучасної освіти, акцент переноситься із “засвоєння знань” на “формування компетентностей”.

Візуалізація – це створення та представлення графічного образу інформації, що робить її наочною, а отже, зручнішою для аналізу та осмислення. Саме застосування різноманітних способів візуалізації дає можливість урізноманітнити навчання на уроках англійської мови.

Візуалізацію можна використовувати на всіх етапах навчання — при поясненні нового матеріалу, повторенні та контролю, закріпленні і систематизації, при виконанні домашнього завдання, при самостійній чи груповій формах роботи.

Прийоми візуалізації:

·         Схематизація

·         Хмара слів

·         Візуальний словник (Quizlet)

·         Інтерактивні онлайн завдання (Wordwall / Bamboozle)

8 грудня на базі Херонської гімназії №3 було проведено дистанційний майстер-клас для молодих вчителів англійської мови  з використання платформи ZOOM. Майстер-клас проводила вчитель І категорії Погорела Тетяна Павлівна.

Презентацію можна переглянути за посиланням https://view.genial.ly/61a7a1e547aebf0de4fb961f/presentation-visualisation

19111253
19111253