Всеукраїнські наукові профільні школи Малої академії наук України

Національний центр «Мала академія наук України» оголошує набір слухачів у вищезазначені школи за напрямами:

•           фізика (8-11 класи);
  •           математика (9-11 класи);
  •           хімія (8-11 класи);
  •           біологія (9-11 класи);
  •           лінгвістика (секція «Українська мова», 9-11 класи);
  •           інформаційні технології (8-11 класи).

Форма навчання – заочна, що передбачає участь у сесійних зборах і проведення дистанційних занять у міжсесійний період.Очні сесії проводяться два рази протягом навчального року (лише для учнів                     9-11 класів).

Навчально-виховний процес в науковій школі містить наступні модулі: «Основи дослідницької роботи», «Профільний навчальний курс», «Організація індивідуальної дослідницької діяльності слухачів» та «Додаткові навчально-розвиваючі програми».

В міжсесійний період слухачі працюють за індивідуальними навчальними планами: самостійно вивчають теоретичний матеріал, консультуються з науковими керівниками в онлайн-режимі, виконують пошукові завдання з визначеної теми та контрольні роботи з профільної дисципліни.

Для участі в наукових школах необхідно:

– заповнити та надіслати реєстраційну картку (форма додається) на електронну адресу комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

– заповнити анкету в режимі он-лайн за посиланням

3207909
190086