обласний семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва

skakun

21–22 вересня 2017 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся обласний семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва з теми «Творчий підхід у роботі вчителя музичного мистецтва як складова процесу соціалізації учнів».

У заході взяли участь учителі музичного мистецтва з Білозерського, Великолепетиського, Високопільського, Каланчацького, Каховського, Новотроїцького, Олешківського, Скадовського районів, міст Нової Каховки та Херсона.

Одним із найважливіших завдань сучасної школи є формування творчої, мислячої особистості. Відповідно головним завданням педагогів є створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу та таких індивідуальних здібностей особистості, що забезпечать їй досягнення життєвого успіху. Тому наразі все більше уваги приділяється питанням творчого розвитку дітей засобами мистецтва, зокрема музичного.

Під час семінару-практикуму було розглянуто низку питань щодо творчого розвитку учнівської молоді на уроках музичного мистецтва, де талановиті вчителі щиро ділилися з колегами своєю педагогічною майстерністю.
Творча діяльність на уроках музичного мистецтва має виражатися в упровадженні творчих завдань. Перелік таких завдань запропонувала Наталя Андріївна Скакун, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», учитель музичного мистецтва гімназії №3 Херсонської міської ради.

190086

Ваш IP: 54.166.232.243