конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе»

Відповідно до листа Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України від 27.02.2018 р. №7.1-16-258-18 повідомляємо, що Американські Ради з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Проекту формування академічної доброчесності в школі (SAISS) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві із Міністерством освіти і науки України проводиться II Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе» (умови проведення додаються).

Конкурс проводиться з метою інформування освітньої  спільноти, студентів, абітурієнтів, учнів та їх батьків, а також широкого суспільного загалу щодо поняття академічної доброчесності, попередження та протидії корупції, її деструктивного впливу через створення соціальної реклами, яка озвучує та закріплює фундаментальні норми розвиненої спільноти: моральність, чесність, відповідальність, свідомий підхід до навчання та викладання, активна громадянська позиція тощо.

Участь у Конкурсі мають право брати будь-які особи, що на момент проведення Конкурсу навчаються у закладах освіти України (будь-якої з форм навчання без обмежень щодо віку, статі, гендеру, сексуальної орієнтації чи віросповідання).

Конкурсні номінації:

• «Навчайся гідно та відповідально»;
  • «Корупція – це не круто»;
  • «Приз глядацьких симпатій» (голосування на Youtube-каналі).

За перемогу у конкурсі (І, ІІ, ІІІ місця) передбачена грошова винагорода від 2000 грн. до 15000 грн.

Для конкурсних робіт організатори пропонують приклади ситуацій для сюжету відео, проте не обмежують у виборі власних сценаріїв:

– номінація «Навчайся гідно та відповідально» http://bit.ly/2CbKNaO

– номінація «Корупція – це не круто»http://bit.ly/2EHdUjG

Для участі у конкурсі необхідно до 22 квітня 2018 року:

–завантажити відеофайл на ресурс обміну файлів FEX.NET

–надіслати заявку (Додаток №1) на електронну адресу комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

–заповнити заявку за посиланням https://goo.gl/forms/xymBqdVWaT76htAH2

Для учасників конкурсу комунальний заклад «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради організує вебінар, під час якого учні зможуть отримати базові знання стосовно процесу зйомки відеопроекту, його монтажу, інструкції щодо складання сценарію тощо. Для участі у вебінарі необхідно до 23.03 ц.р. надіслати заявку (Додаток №2) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Про дату проведення вебінару буде повідомлено додатково.

Ваш IP: 54.161.116.225
Зараз: 2018-10-19 05:47:40