"Таврійський барвограй"

"Таврійський барвограй" крокує Корабельним районом.
Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа.Повертаються із далеких країв птахи. Квітують сади. Саме навесні у нашому місті відбувається найяскравіший фестиваль-конкурс
дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй». 12 квітня до Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради завітало шановне журі конкурсу на перегляд  програми, яку підготували талановиті діти закладу освіти. Яскравим та феєричним святом пройшов відбірковий тур районного етапу конкурсу. П 'ять  колективів гімназії представляли свою творчість на веселому концерті, присвяченому Великоднім та весняним святам. Переможцями стали колективи: Народний дитячий театр "Арт-ідея", Зразковий вокальний колектив "Орхідея", дитячі хореографічні колективи "Євроденс", "Афродіта", солістка вокального колективу "Співочі перлинки" Стогорнюк Аліна. Діти будуть представляти свій заклад освіти на міському етапі конкурсу. Побажаємо нашим маленьким талантам натхнення і яскравих перемог у майбутньому!!!

195596

Ваш IP: 54.196.190.32