klasna ocinka   prof

Літній пришкільний табір"Мрія"

Так швидко промайнули веселі та цікаві дні у пришкільному таборі «Мрія» гімназії №3. Кожний день у таборі для вихованців був неповторним, яскравим та насиченим цікавими подіями. «День знайомств», «День безпеки», «День морозива», «День космосу», «День друзів» та інші не менш цікаві розваги та заходи були організовані для дітей. Протягом табірної зміни вихованці провели багато екскурсій-до планетарію, хлібозаводу, кінотеатрів, театру; зустрічалися з цікавими людьми різних професій, брали участь у різноманітних квестах. Щоранку зустрічали дітей вожаті-волонтери, старшокласники, члени учнівського самоврядування гімназії і проводили з малюками запальну зарядку під дитячі та сучасні танцювальні ритми. Завершилася табірна зміна костюмованою вечіркою «В країні казкових мультяшок», під час якої дітям вожаті-волонтери влаштували цікаві конкурси та випробування. На завершення кожний загін проводив танцювальний флешмоб для всіх вихованців табору. До побачення, наш найкращий табір «Мрія»!

190361
203686