Самоврядування у молодшій гімназії

Система учнівського самоврядування молодшої школи гімназії №3

Вищий орган-Творча рада початкової школи, яка скликається три рази на рік.

До Творчої ради молодшої школи входять голови комісій самоврядування всіх класів з другого по четвертий..

І Творча рада (вересень)- «Вітаємо лідерів» ( присвячена підсумкам виборів по класах та привітанню лідерів початкової школи)

ІІ Творча рада ( грудень)-«Розумники та розумниці» (присвячена нагородженню кращих учнів-переможців інтелектуальних та творчих конкурсів)

ІІІ Творча рада (травень)– «Кращий клас року» (присвячена підсумкам рейтингу самоврядування класів)

Всього комісій самоврядування сім- це старостат, учбова «Знайко», пресцентр, медична «Айболить», спортивна «Грайлик», бібліотечна «Читайлик», трудова «Саморбкин». В кожну комісію самоврядування класу входять 3-4 учні, які обирають голову своєї комісії. Таким чином всі учні класу є членами учнівського самоврядування, а голів комісій самоврядування-7 у кожному класі).

Засідання голів комісій самоврядування проходять раз на тиждень, які проводять учителі-консультанти, медична сестра та бібліотекар, за розкладом:

•        старостат , учбова- понеділок (педагог-організатор Сорокіна Н.В.)
  •        спортивна- вівторок (учитель фізкультури Козіна О.М.)
  •        бібліотечна- середа (бібліотекар Карпенко М.В.)
  •        медична-четвер(медсестра Пишна О.А.)
  •        трудова-четвер(класоводи в своїх класах)
  •        пресцентр-пятниця (педагог-організатор Сорокіна Н.В.)

Засідання класних комісій самоврядування відбувається по класах щоп’ятницї, де голови комісій підводять підсумки за минулий тиждень та оголошують план проведення шкільних та класних заходів на наступний тиждень