Наукове товариство учнів «Еврика»

Наукове товариство учнів Херсонської гімназії №3 було створене у 1996 році.

Основними завданнями наукового товариства є:

•  створення умов для творчого самовдосконалення учнівської молоді;
  •  сприяння додатковій освіті учнів;
  •  створення умов для індивідуальних і колективних форм досліджень усім учасникам наукової діяльності.

Мета: Залучення учнів до науково-дослідної, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури та мистецтва; виявлення, розвиток і підтримання обдарованої молоді, створення умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду.

З 2004 року 27 учнів гімназії стали переможцями міського та обласного конкурсу науково-дослідницьких робіт. 44 учні стали Почесними академіками гімназії.

У 2013-2014 н.р. у гімназії працюють такі наукові відділення: історії, наук про Землю, літературознавства, мовознавство, хімії та біології, фізики і астрономії.

Запрошуємо усіх до співпраці!