ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

nation patriot            samovryad

     rik angl movu  klasna ocinka   prof

Участь учнів у конкурсі МАН

Моніторинг участі учнів гімназії у міському та обласному конкурсі МАН

                                                                              2005-2006 н.р.

ПІБ учня

Клас

Етап

Секція

Місце

ПІБ вчителя

1. Павлова Катерина 11-А Міський Українська література І Старостенко Л.І.
2. Семиженко Ігор 9-А Міський Біологія ІІ Качанова І.В.
3 Павлова Катерина 11-А Обласний Українська література ІІІ Старостенко Л.І.
4 Семиженко Ігор 9-А Обласний Біологія ІІ Качанова І.В.
5 Зіновик Марина 11-А Міський Правознавство Лауреат Бобильова С.М.

2006-2007 Н.Р.

1. Маркова Тетяна 10-Б Міський Математика Лауреат Омельченко М.Г

2007-2008 н.р.

1. Котолупова Анастасія 9-Б Міський Українська література ІІІ Старостенко Л.І.
2 Котолупова Анастасія 9-Б Обласний Українська література Лауреат Старостенко Л.І.

2008-2009 н.р.

1. Бойчук Маргарита 10-Б Міський Географія І Токолов В.В.
2. Кротова Наталя 9-А Міський Валеологія та фізична культура Лауреат Мельничук С.В.
3. Бойчук Маргарита 10-Б Обласний Географія ІІІ Токолов В.В.

2009-2010 н.р.

1. Мальонкіна Ганна 11-Б Міський Українська література ІІ Старостенко Л.І.
2. Солодов Олександр 9-Б Міський Англійська мова ІІІ Петрова Н.В.
3. Мальонкіна Ганна 11-Б Обласний Українська література ІІІ Старостенко Л.І.

                                                                                2010-2011 н.р.

1. Келбан Аріна 11-Б Міський Філософія І Гнатюк Т.А.
2. Самойлов Ілля 9-А Міський Педагогіка ІІ Мельничук Ю.Ю,
3. Кулик Ганна 9-А Міський Географія ІІ Токолов В.В.
4. Келбан Аріна 11-Б Обласний Філософія ІІІ Гнатюк Т.А.
5. Самойлов Ілля 9-А Обласний Педагогіка ІІІ Мельничук Ю.Ю,
6. Кулик Ганна 9-А Обласний Географія ІІ Токолов В.В.

                                                                                 2011-2012 н.р.

1. Ляшенко Дар′я 9-Б Міський Експериментальна фізика ІІ Половинко І.Є.
2. Кулик Ганна 10-А Міський Географія ІІ Токолов В.В.
3. Качанова Аліна 9-Б Міський Англійська мова - Єрохіна О.В.
4. Воробйов Костянтин 11-А Міський Хімія - Качанова І.В.

 

1. Ляшенко Дар′я 9-Б Обласний Експериментальна фізика - Половинко І.Є.
2. Кулик Ганна 10-А Обласний Географія І Токолов В.В.
2. Кулик Ганна 10-А Всеукраїнський Географія лауреат Токолов В.В.

                                                                                 2012-2013 н.р.

1. Шахман Марія 11-А Міський Зоологія, ботаніка І Мельничук С.В.
2. Кулик Ганна 11-А Міський Географія І Токолов В.В.
3. Мунтян Ірина 9-А Міський Геологія, геохімія ІІІ Онопрієнко І.П.
4. Туманова Вікторія 11-А Міський Українська мова ІІІ Обухова Т.В.
5. Сердюк Марія 9-А Міський Хімія - Качанова І.В.
6. Адаменко Євгеній 11-А Міський Історія України - Бобильова С.М.
7. Леонова Олена 11-А Міський Історичне краєзнавство - Бобильова С.М.

 

1. Шахман Марія 11-А Обласний Зоологія, ботаніка ІІІ Мельничук С.В.
2. Кулик Ганна 11-А Обласний Географія ІІ Токолов В.В.
3. Мунтян Ірина 9-А Обласний Геологія, геохімія ІІІ Онопрієнко І.П.