ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

stop

nation patriot

 

klasna ocinka

samovryad

 

 

prof

 

 

 

Робота бібліотечної комісії

Формування навичок самоврядування,соціальної активності учнів

у процесі роботи бібліотечного активу.

Проблема над якою працює Херсонська гімназія №3 – "Формування ключових компетентностей  учнів під час освітнього процесу». Завдання шкільної бібліотеки по формуванню компетентностей учнів складається у сприянні удосконалення учнівського самоврядування. Для успішного виконання цього завдання у гімназії працює учнівське самоврядування,підрозділом якого є бібліотечна комісія, що була створена у 2007 році.

У будь-якій роботі бібліотекарю допомагає бібліотечний актив. Бібліотечний актив нашої гімназії складається з  учнів старшої гімназії та учнів молодшої школи.Члени активу, як правило, кращі читачі,саме ці діти є популяризаторами читання. Адже вони є ініціаторами проведення різноманітних читацьких конкурсів у своїх класах. Бібліотечна комісія допомагає бібліотекарю у збереженні та поповненні бібліотечного фонду: це робота з читацькими формулярами, своєчасне виявлення боржників художньої літератури.З великим задоволенням діти виконують технічну обробку нових надходжень, це і штемпелювання, і шифрування за галуззю та авторським знаком. Також актив бібліотеки допомагає в організації масових заходів з популяризації книги. Це може бути розташування та підбір книг для виставок, проведення огляду літератури, участь у самих заходах. Рейд перевірки підручників «Як живеш підручнику?» проводять раз у семестр саме члени бібліотечного активу. Також бібліотечний актив випускає стіннівки, присвячені подіям року, літературну газету «Знаменні та пам’ятні дати місяця». Результативною є робота активу бібліотеки у «Книжковій лікарні» - кожного навчального року біля 50 відремонтованих примірників.

Всі ці набуті різнобічні знання та навички у процесі шкільного виховання нададуть у майбутньому можливість адаптування до різних видів суспільних процесів.

Бібліотечній актив

5-А  Гераскіна Марія

5-Б Давиденко Олександра

5-В Скапенко Світлана, Семенчук Анастасія

5-Г Пономарьова Анастасія

6-А Лукічов Артур 

6-Б  Ратушко Яна, Головінська Діана

6-В Кунічік Кіра

6-Г Горенко Олександр

7-А Досенко Наталя, Дімітрієв Данііл

7-Б  Матвієнко Анастасія, Резанова Марія 

7-В Струсь Каріна   

8-А  Скороход Марія, Овчінніков Денис

8-Б Чернікова Дар'я,Татаріна Аріна

8-В   Кожокар Надія, Малига Діана

9-А  Кривенко Яна, Курочка Аліна

9-Б   Лукяненко Аліна

9-В Гудков Роман

10-А Комісарова Каріна, Костенко Юлія

10-Б Сірікова Каріна, Сомченко Анастасія

11-А Безушко Влада