ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

stop

nation patriot

 

klasna ocinka

samovryad

 

 

prof

 

 

 

МО вчителів російської мови, зарубіжної літератури та історії

Керівник методичного об'єднання, вчитель російської мови та світової літератури
vorobyeva
Воробйова Олена Іванівна
  • Кваліфікація: спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "старший учитель"
  • Педагогічний стаж: 22 роки, працює в гімназії з 2001 року
  • Методична проблема: «Інноваційні форми і методи роботи на уроці як складової компетентнісно зорієнтованого навчання»
  • Нагороджена Почесною грамотою “За сумлінну плідну працю, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління” (Наказ № 61 – К від 19.05.2014р.)
  • Перемога моїх вихованців у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжної літератури:  Сердюк Марія - 2012-2013 н.р. - І місце; 2013-2014 н.р. - ІІ м.; 2014-2015н.р. - І м.; Гордецький Костянтин - 2013-2014 н.р. - Ім.; 2014-2015н.р. - ІІ м.; 2015-2016н.р. - І м.

 

 Вчитель світової ліератури
Щербина Наталія Павлівна
  • Кваліфікація: спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "старший учитель", працює в гімназії з 1992 року
  • Педагогічний стаж: 25 років
  • Методична проблема: "Формування пізнавального інтересу до предмету шляхом використання творчих завдань на уроках літератури"
  • Сертифікати за результатами самоосвітньої діяльності: «Intel Навчання для майбутнього», «Курс Microsoft із цифрових технологій»; учасник міських учительських майстерень "Ed Fest. Kherson" осінь -2018 р.; учасник тренінгу "Інклюзія в освітньому середовищі" (Проект "Світ можливостей для кожної дитини" за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні)
  • Підготувала двох переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжної літератури: 2011-2012 н.р.- Імісце, 2015-2016н.р.-І місце.
  • Учні - переможці Всеукраїнського конкурсу "Sunflower"
  • Нагороди: грамота міського управління освіти Херсонської міської ради – 1996 рік, грамота управління освіти і науки обласної державної адміністрації - 2004р., Почесна грамота голови Херсонської облдержадміністрації - 2009р; Подяка директора Херсонської гімназії №3 - 2017 р.

 

 Вчитель світової літератури
 
Фомічова Олена Миколаївна
кваліфікація: спеціаліст І категорії, працює в гімназії з 2008 року
  • Методична проблема: Розвиток комунікативних здібностей і соціальної адаптації учнів на уроках зарубіжної літератури
  •  

 

 Вчитель історії та правознавства
Бобильова Світлана Миколаївна

кваліфікація: вчитель вищої категорії,старший учитель, працює в гімназії з 1999 року

Педагогічний стаж: 20 років

Методична проблема:«Формування логічного мислення школярів через використання проблемно-пошукових методів навчання»

Керівник гіімназичного клубу " феміда", команди якого неодноразово перемагали на міських змаганнях з правознавства ("Правовий брей- ринг" , " Кращій правознавець"). Серед учнів вчителя є переможці ІІ етапу олімпіад з предметів та І та ІІ етапів Конкурсів - захистів по лінії МАН. У 2016 учень  10 класу Гордецький Костянтин став лауреатом ІІІ Всеукраїнського етапу у відділенні "історія" секції " етнологія".

 

 Вчитель історії та етики
Кучеренко Олена Миколаївна
  • кваліфікація: вчитель  ІІ категорії, працює в гімназії з 2006 року
  • Педагогічний стаж: 12 років
  • Методична проблема: «Використання пізнавальних задач у вивчені історії»
  • Досягнення:

Орел Світлана - І місце на одласному етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" в номінації "З попелу забуття" за роботу "Іван Челюк - провідний діяч національного руху на Херсонщині", лауреат Всеукраїнського етапу експедиції (березень 2018 р.); Данюк Дмитро - І місце міського конкурсу "Історія однієї вілиці" (квітень 2018 р.) за роботу "Вулиця Дорофєєва"; Горб Ксенія - ІІ місце на міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" в номінації "Духовна спадщина мого народу" за роботу "Гімназисти міста Херсона XIX- поч. XX ст." (листопад 2018 р.); команда учнів Данюк Дмитро, Кукуруза Іван, Подлєснова Катерина, Епанов Вадим, Стогорнюк Аліна - ІІ місце міського етапу Конкурсу "Козацькими стежинами -2018" (жовтень 2018); учениці Пономаренко Ангеліна та Стогорнюк Аліна - І місце міського конкурсу "Юні екскурсоводи 2018" (листопад 2018 р.);Смирнов Дмитро, Чернява Ксенія, Аверіна Владислава - І місце серед музеїв історії освіти (навчального закладу) в міському конкурсі "Край, в якому я живу". 

Олімпіади: міський етап: 2018 р. - ІІ місце - Данюк Дмитро; ІІІ місце - Смирнов Дмитро.