stop

МО вчителів російської мови, зарубіжної літератури та історії

Керівник методичного об'єднання, вчитель російської мови та світової літератури
vorobyeva
Воробйова Олена Іванівна
  • Педагогічний стаж: 22 роки, працює в гімназії з 2001 року
  • Методична проблема: «Інноваційні форми і методи роботи на уроці як складової компетентнісно зорієнтованого навчання»
  • Нагороджена Почесною грамотою “За сумлінну плідну працю, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління” (Наказ № 61 – К від 19.05.2014р.)
  • Перемога моїх вихованців у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжної літератури:  Сердюк Марія - 2012-2013 н.р. - І місце; 2013-2014 н.р. - ІІ м.; 2014-2015н.р. - І м.; Гордецький Костянтин - 2013-2014 н.р. - Ім.; 2014-2015н.р. - ІІ м.; 2015-2016н.р. - І м.

Вчитель світової ліератури
Щербина Наталія Павлівна
  • Кваліфікація: спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "старший учитель", працює в гімназії з 1992 року
  • Педагогічний стаж: 25 років
  • Методична проблема: "Формування пізнавального інтересу до предмету шляхом використання творчих завдань на уроках літератури"
  • Сертифікати за результатами самоосвітньої діяльності: «Intel Навчання для майбутнього», «Курс Microsoft із цифрових технологій»; учасник міських учительських майстерень "Ed Fest. Kherson" осінь -2018 р.; учасник тренінгу "Інклюзія в освітньому середовищі" (Проект "Світ можливостей для кожної дитини" за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні)
  • Підготувала двох переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжної літератури: 2011-2012 н.р.- Імісце, 2015-2016н.р.-І місце.
  • Учні - переможці Всеукраїнського конкурсу "Sunflower"
  • Нагороди: грамота міського управління освіти Херсонської міської ради – 1996 рік, грамота управління освіти і науки обласної державної адміністрації - 2004р., Почесна грамота голови Херсонської облдержадміністрації - 2009р; Подяка директора Херсонської гімназії №3 - 2017 р.

Вчитель світової літератури

Фомічова Олена Миколаївна
кваліфікація: спеціаліст І категорії, працює в гімназії з 2008 року
  • Методична проблема: Розвиток комунікативних здібностей і соціальної адаптації учнів на уроках зарубіжної літератури

Вчитель історії та правознавства
Бобильова Світлана Миколаївна

кваліфікація: вчитель вищої категорії,старший учитель, працює в гімназії з 1999 року

Педагогічний стаж: 20 років

Методична проблема:«Формування логічного мислення школярів через використання проблемно-пошукових методів навчання»

Керівник гіімназичного клубу " феміда", команди якого неодноразово перемагали на міських змаганнях з правознавства ("Правовий брей- ринг" , " Кращій правознавець"). Серед учнів вчителя є переможці ІІ етапу олімпіад з предметів та І та ІІ етапів Конкурсів - захистів по лінії МАН. У 2016 учень  10 класу Гордецький Костянтин став лауреатом ІІІ Всеукраїнського етапу у відділенні "історія" секції " етнологія".

Вчитель історії та етики
Кучеренко Олена Миколаївна
  • кваліфікація: вчитель  ІІ категорії, працює в гімназії з 2006 року
  • Педагогічний стаж: 12 років
  • Методична проблема: «Використання пізнавальних задач у вивчені історії»
  • Досягнення:

Орел Світлана - І місце на одласному етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" в номінації "З попелу забуття" за роботу "Іван Челюк - провідний діяч національного руху на Херсонщині", лауреат Всеукраїнського етапу експедиції (березень 2018 р.); Данюк Дмитро - І місце міського конкурсу "Історія однієї вілиці" (квітень 2018 р.) за роботу "Вулиця Дорофєєва"; Горб Ксенія - ІІ місце на міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" в номінації "Духовна спадщина мого народу" за роботу "Гімназисти міста Херсона XIX- поч. XX ст." (листопад 2018 р.); команда учнів Данюк Дмитро, Кукуруза Іван, Подлєснова Катерина, Епанов Вадим, Стогорнюк Аліна - ІІ місце міського етапу Конкурсу "Козацькими стежинами -2018" (жовтень 2018); учениці Пономаренко Ангеліна та Стогорнюк Аліна - І місце міського конкурсу "Юні екскурсоводи 2018" (листопад 2018 р.);Смирнов Дмитро, Чернява Ксенія, Аверіна Владислава - І місце серед музеїв історії освіти (навчального закладу) в міському конкурсі "Край, в якому я живу".

Олімпіади: міський етап: 2018 р. - ІІ місце - Данюк Дмитро; ІІІ місце - Смирнов Дмитро.