ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

stop

nation patriot

 

klasna ocinka

samovryad

 

 

prof

 

 

 

МО вчителів української мови та літератури

Керівник методичного обєднання
 

Шандиба Лариса Миколаївна

викладає українську мову та літературу

  • кваліфікація:спеціаліст вищої категорії
  • працює в гімназії з 1998 року.
  • Педагогічне кредо: «Спочатку ти пізнай учня, тоді він зрозуміє тебе»

    Координатор Всеукраїнської українознавчої гри « Соняшник»

    Член журі предметних олімпіад

    ( міський етап)

    Екзаменатор ОРЦОЯО( перевірка відкритих тестових завдань ЗНО)

    Досягнення:

     Шкільний етап МАН:

    2016-2017-І, ІІ місце-6клас

    2017-2018- ІІ, ІІІмісце- 7клас

    МАН(міський етап)

    2017-2018-І, ІІ,ІІІ місце(7клас)

    Призери Всеукраїнської гри «Соняшник»

 

 
Старостенко Любов Іванівна
викладає українську мову та літературу
  • кваліфікація: спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
  • Знак «Відмінник освіти України»
  • Почесна грамота Міністерства освіти і науки України
  • працює в гімназії з 1991 року
  • Досягнення: 2016 р. - Гончаренко Юлія - ІІІ місце в ІІ етапі мовно-літературному конкурсі учнів та студентної молоді ім. Т.Шевченка; 2016 р. - Гордецький Костянтин - ІІІ місце в в ІІ етапі мовно-літературному конкурсі учнів та студентної молоді ім. Т.Шевченка; 2017 р. -Мількович Дар'я -  ІІІ місце на І етапі МАН (кокурс рефератів). 
  • Участь у Всеукраїнському конкурсі "Соняшник"
  • Статті:
  • 2018 р. - стаття в науковому журналі "Таврійський вісник освіти"№1. 

 

 
  Деденок Вікторія Вікторівна
викладає українську мову та літературу
  • кваліфікація: вчитель вищої категорії, старший учитель.
  • працює в гімназії з 1987 року
  • досягнення: переможці предметних олімпіад та конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

 

 
 9 Лінтварьова Ярина Валеріївна
викладає українську мову та літературу
  • кваліфікація: вчитель І категорії
  • працює в гімназії з 2003 року
  • Педагогічний стаж: 15 років.
  • Член журі предметних олімпіад і конкурсів (обласний етап)
  • Досягнення:
  • 2009/2010  н.р. – ІІ місце Кулачек Дар у ІІ етапі Міжнародного конкурсу ім.П. Яцика

    2010 /2011 н.р. –  І місце Сметаніна Анна«Поетичний вернісаж»

    2011/2012 н.р. – ІІІ місце Туманова Вікторія у   ІІ етапі  Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури 

    2012 / 2013 н.р. - ІІІ місце Туманова Вікторія  у  ІІ етапі  Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури 

    2013/2014н.р. - ІІІ місце Кіпріч Олена у  ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури 

    2014/2015 н.р. – ІІ місце Коржевська Анжеліка у ІІ етапі Міжнородного конкурсу  ім. Т. Г. Шевченка

    2016 /2017 н.р. -  ІІІ місце Коржевська Анжеліка  у ІІ етапі  Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури

    2016 /2017 н.р. -  ІІІ місце  Базилевич Тетяна   у  ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури

    2017/2018  н.р. - І місце Комарова Тетяна у шкільному конкурсі МАН

  • 2018/2019   н.р. - І місце Базилевич Тетяна

  • 2018/2019   н.р. - І місце Базилевич Тетяна Міжнародний конкурс знавців української мови і літератури ІІ етап

 

Бевза Юлія Олександрівна
викладає українську мову та літературу

кваліфікація: вчитель І категорії

працює в гімназії з 2005 року

Переможці:

Рік

Назва   заходу

Місце

Переможці

1.

2016 –2017 н.р.

Обласний  заочний  конкурс  на  підтримку  воїнів  антитерористичної  операції  «Душею  прагнемо  до  миру»

І

Петрова  А.  (10 – Б  клас)  у   номінації  «Малюнок»

ІІ

Шпаковська І. (10 – А  клас)  у номінації «Презентація»

ІІІ

Верченко  О. (10 – Б  клас)  у  номінації «Презентація»

ІІІ

Лінтварьова Д.  (7 – А  клас)  у  номінації  «Відеоролик»

2.

2016 – 2017 н.р.

Конкурс  ім. Т.Г.Шевченка

ІІІ

Орел С.  (10 – Б  клас)

3.

2016 – 2017 н.р.

Обласний  заочний конкурсу 

«Перед очима нашими – палаючий образ

захисника Батьківщини» з нагоди відзначення

Дня Збройних Сил України.

ІІ

Дюг Владислав Миколайович  (10 – Б  клас)  у  номінації  «Відеоролик»

ІІ

Ринкова Тетяна Євгенівна  (10 – Б  клас)  у  номінації  «Відеоролик»

ІІІ

Григорчук Захар Дмитрович  (10 – Б  клас)  у  номінації  «Вірш»

ІІІ

Марцефєєва Ганна Юріївна  (10 – Б  клас )  у  номінації  «Презентація»

ІІІ

Лавриненко Олександра Олексіївна  (10 – Б  клас)  у  номінації  «Презентація».

4.

2016 - 2017 н.р.

Обласний  заочний

конкурс «Багатогранна країна квітучої сакури»

з нагоди відзначення року Японії в Україні

ІІІ

Бутковська О.  (10 – Б  клас)  у  номінації  «Презентація»

ІІІ

Мороз У.  (10 – Б  клас)  в  номінації  «Презентація»

5.

2016 - 2017 н.р.

Обласний  заочний

конкурс  «Життя і діяльність Юрія Немирича»

з нагоди 405-річчя з дня його народження

ІІ

Орел С.  (10 – Б  клас) в  номінації  «Презентація»

ІІ

Лавриненко  О.  (10 – Б  клас)  в  номінації  «Презентацію».

ІІІ

Дюг  В.  (10 – Б  клас)  в  номінації  «Презантація».

6.

2017 р.

Шкільний  конкурс  рефератів

І

Фіц  Вікторія  (7 – А  клас)  «Повір`я  і  прикмети  українців  у  повісті  В.Лиса  «Із  сонцем  за  плечима. Поліська  мудрість  Пелагеї».

ІІІ

Новак  Юлія  (5 – Б  клас)  «Історизми  в  повісті  Зірки  Мензатюк «Як  я  руйнувала  імперію».

7.

2017 – 2018 н.р.

Всеукраїнський  конкурс  Т.Шевченка

ІІІ

Петрова  Анастасія  (11 – Б   клас)  рукописна  книга.

8.

2017 – 2018 н.р.

ІІ  етап  Міжнародного  конкурсу  знавців  української  мови  ім.  П.Яцика

ІІ

Грудко  Анна  (6 – Б  клас).

9.

2017 – 2018 н.р.

Обласний  заочний  конкурс  «Державні  символи – віддзеркалення  української  душі»

І

Дюг  Владислав  (11 - Б) – відео.

ІІ

Кононенко  Єлизавета  (6 - Б) – електронна  презентація 

ІІ

Шандиба  Катерина  (6 - Б) – електронна  презентація 

ІІІ

Давидова  Дар  (6 - Б) – електронна  презентація 

ІІІ

Лященко  Вікторія  (6 - Б) – електронна  презентація 

ІІІ

Колесниченко Єлизавета  (11 - Б) – електронна  презентація 

ІІІ

Лавриненко  Олександра  (11 - Б) – електронна  презентація 

10.

2017 – 2018 н.р.

Шкільний конкурс  рефератів

І

Грудко  Анна  (6 – Б  клас)

11.

2017 – 2018 н.р.

Обласний  заочний  конкурс  «Натхненні  театром»

І

Войцеховська  Анастасія  (6 - Г) – електронна  презентація

І

Верченко  Олександра  (11 - Б) – електронна  презентація

ІІ

Рибка  Дана (6 - Г) – електронна  презентація.

ІІ

Стус  Єлизавета  (6 - Г) – електронна  презентація.

ІІ

Дюг  Владислав  (11 - Б) – електронна  презентація.

ІІ

Ринкова  Тетяна (11 - Б) – електронна  презентація.

 

 

 

ІІІ

Табачнікова  Анастасія  (6 - А) – електронна  презентація

ІІІ

Давидова  Дар`я  (6 - Б) – електронна  презентація

ІІІ

Бузова  Ольга  (11 - Б) – електронна  презентація

ІІІ

Петрова  Анастасія  (11 - Б) – електронна  презентація.

12.

2017 – 2018 н.р.

Обласний  заочний  конкурс  «Українська  мова – духовне  багатство  народу»

ІІ

Орел  Світлана  (11 - Б) – електронна  презентація

ІІ

Марцефєєва  Ганна  (11 - Б) – елетронна  презентація

ІІ

Мороз  Уляна  (11 - Б) – елетронна  презентація

ІІ 

Мороз  Уляна  (11 - Б) – елетронна  презентація  (було 2 роботи)

ІІІ

Бондаренко  Валерія  (6 - А) – елетронна  презентація

ІІІ

Дюг  Владислав  (11 - Б) – елетронна  презентація

ІІІ

Верченко  Олександра  (11 - Б) – елетронна  презентація

ІІІ

Колесниченко  Єлизавета  (11 - Б) – елетронна  презентація

ІІІ

Лавриненко  Олександра  (11 - Б) – елетронна  презентація

ІІІ

Михайлюченко  Дар`я  (11 - Б) – елетронна  презентація

ІІІ

Бузова  Ольга  (11 - Б) – елетронна  презентація.

13.

2018 – 2019 н.р.

Конкурс  ім. Т.Г.Шевченка

ІІІ

Новак  Юлія  (7 – А  клас)

 

 

 

Обухова Тетяна Вікторівна
викладає українську мову та літературу

кваліфікація: вчитель І категорії

працює в гімназії з 2010 року

Педагогічний стаж: 13 років

Кредо: " Учитись важко, а учить ще важче, але не мусиш зупинятись ти. Як дітям віддаси усе найкраще, той сам сягнеш нової висоти" П. Сингаївський.

Особисті досягнення: друковані роботи: "Методичний портал", освітній портал "На Урок"; участь у вебінарах освітнього порталу "На Урок".

Досягнення:

2012 р. - Базилевич Т. - І місце - конкурс П.Яцика;

2015 р. - Базилевич Т. - ІІІ місце - конкурс Т.Шевченка;

2018 р. - Рикало Д. - ІІ місце - олімпіада на освітньому порталі "На Урок".

 

 

 
 IMG 20171214 152622

Хелстовська Олена Олександрівна

викладає українську мову та літературу

кваліфікація: вчитель І категорії

працює в гімназії з 2003 року

2016-2017

ІІІ місце в обласному заочному конкурсі МАН, присвяченому М. С. Грушевському – Пономаренко Ангеліна

І місце в обласному заочному конкурсі МАН, присвяченому воїнам АТО – Пономаренко Ангеліна

Переможці в міській учнівській олімпіаді Всеукраїнська міська олімпіада з української мови і літератури – Бродецька Дар’я

Лауреати в обласному конкурсі, присвяченому пам’яті В.І. Голобородька – Бродецька Дар’я, Пономаренко Ангеліна

Серед особистих – сертифікати за друковані роботи на освітніх сайтах.

2017-2018

переможці у заочному конкурсі МАН – «Японія від часів НАРА до сьогодення» - І місце – Пономаренко Ангеліна;

ІІІ місце – Фатуєва Ольга;

ІІ місце у Всеукраїнській міській олімпіаді з української мови і літератури – Пономаренко Ангеліна

Написання робіт МАН, участь у міському конкурсі – Пономаренко Ангеліна, Литвинова Валерія

Особисті досягнення:

Друковані роботи на сайтах «Методичний портал», «Учительський журнал»

Лауреат конкурсу – «Учитель року – 2017».

2018-2019

Друкована робота у «Херсонському віснику освіти» - «Формування компетентності підприємливість на уроках української мови»

Сертифікат учасника тренінгу «Інклюзія в освітньому середовищі»

ІІ місце у міському конкурсі «Репортерська замітка» - Пономаренко Ангеліна

Систематична участь у конкурсі «Соняшник-учитель».

Переможці конкурсу «Соняшник-учень» (регіональний рівень, Всеукраїнський рівень)