Поради, щодо дистанційної освіти

Правила правильного виконання та додавання завдань під час дистанційного навчання на платформі
«GOOGLE CLASSROOM»

Поради учням

1.                     Наші найрозумніші, найкмітливіші учні, ви знаєте, що карантин – це не канікули. Це означає, що вам треба організовувати самостійну роботу, щодо вивчення програмового матеріалу.

2.                     Будьте певні, що ваші батьки, вчителі, класні керівники завжди допоможуть вам у вирішенні будь-яких питань.

3.                     Уважно ознайомитися з електронним ресурсом, на якому буде розміщено навчальний матеріал (ми працюємо в середовищі GoogleClassroom).

4.                     Разом із батьками складіть графік роботи під час дистанційного навчаня.

5.                     Пам’ятайте, що завдання для вас будуть виставлятися відповідно до розкладу.

6.                     Початок опрацювання навчального матеріалу починається 08-30 год і далі за розкладом навчальних занять.

7.                     Уважно читайте вимоги до виконання завдань, щоб уникнути помилок або зайвої роботи.

8.                     Вчасно надсилайте виконані завдання домашньої та класної роботи, враховуючи встановлені терміни.

9.                     У разі відсутності технічних можливостей завчасно повідомляйте класного керівника про спосі виконання домашніх завдань.

10.                 Не порушуйте правила академічної доброчесності (списування, копіювання матеріалів, без зазначення автора або походження).

11.                 Нагадуємо вам, що для того, щоб краще засвоїти матеріал, усі завдання виконуйте самостійно. Адже тільки так ви зможете засвоїти матеріал.

Ми переконані, що ви у нас – найкращі, разом у нас усе вийде!!!

Поради вчителям

1.     Дистанційне навчання не означає проведення уроків у режимі он-лай. Важливо, щоб в учнів були чіткі інструкції щодо завдань, які необхідно виконати, доступ до навчальних матеріалів.

2.     Підтримуйте зворотній зв'язок з учнями.

3.     Пам’ятайте, що технічні можливості в кожній родині можуть відрізнятися, тому підбирайте для учнів усі можливі засоби навчання та спілкування.

4.     Важливо розуміти, що учням потрібно більше часу, щоб опанувати навчальний матеріал дистанційно. Тому потрібно зменшити обсяг навчального матеріалу та запланувати час для консультацій з учнями.

5.     Пам’ятайте, що обсяг письмових обов’язкових робіт повинен відповідати вимогам МОН. Обсяг завдань класних та домашніх робіт повинен відповідати об’єму, рекомендованому МОН, з урахуванням умов та форми навчання.

6.     Розраховуйте час на виконання робіт відповідно до санітарних норм та віку дітей.

7.     Навчальний матеріал та домашні завдання наддавайте за розкладом.

8.     Контрольні роботи проводьте за графіком.

9.     Встановлюйте чіткі терміни виконання завдань відповідно до об’єму завдань та розкладу.

Дякуємо за співпрацю. Ми розуміємо, що ситуація складна, але тільки усі разом ми зможемо досягти успіху.

Шановні батьки

1.     Дистанційне навчання – це не тотальний контроль з боку батьків. Підтримуйте свою дитину, адже для неї – це великий стрес.

2.     Підтримуйте зв'язок з класним керівником. Якщо у дитини відсутні електронні засоби навчання, повідомте про це класного керівника для того, щоб вчителі могли підібрати для учня відповідні форми для роботи та засоби зв’язку.

3.     Допоможіть дитині розібратися з усіма нюансами дистанційного навчання.

4.     Дуже важливо підтримувати дитину. Обговоріть з нею, що їй може допомогти у навчанні, а що – завадити.

5.     Організуйте для дитини робоче місце.

6.     Збережіть та підтримуйте для дитини звичний режим дня.

7.     Зберігайте спокій. Адже емоційний стан дитини на пряму залежить від вашого емоційного стану.

8.     Пам’ятайте, що ви лише допомагаєте дитині виконувати домашні завдання, а не виконуєте його замість неї.

9.     Поясніть дитині важливість самостійного виконання завдань для кращого засвоєння матеріалу.

10.Пам’ятайте, що під час перебування дитини на карантині саме ви несете за неї повну відповідальність.

Дякуємо за співпрацю. Ми розуміємо, що ситуація складна, але тільки всі разом - учні, вчителі та батьки – ми зможемо реалізувати дистанційне навчання.