ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

nation patriot            samovryad

     rik angl movu  klasna ocinka   prof

Олімпіади

2010-2011

ПІБ учня Клас Предмет Місце
1 Кулик Ганна 9-А Олімпіада-ІІ етап, географія І
2 Кулик Ганна 9-А Олімпіада-ІІ етап, українська мова та література ІІІ
3 Келбан Аріна 11-Б Олімпіада-ІІ етап, історія І
4 Острянська Катерина 9-Б Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІ
5 Самойлов Ілля 9-А Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання І
6 Костюк Максим 11-Б Олімпіада-ІІ етап, хімія ІІІ
7 Келбан Аріна 11-Б Олімпіада-ІІ етап, англійська мова ІІІ
8 Кулачек Дар'я 8-Г Олімпіада-ІІ етап, англійська мова ІІ
9 Келбан Аріна 11-Б Олімпіада-ІІІ етап, історія ІІІ
10 Самойлов Ілля 9-А Олімпіада-ІІІ етап, трудове навчання І
11 Острянська Катерина 9-А Олімпіада-ІІІ етап, трудове навчання ІІ
12 Келбан Аріна 11-Б Олімпіада-ІІІ етап, англійська мова ІІІ
13 Самойлов Ілля 9-А Олімпіада-ІV етап, трудове навчання ІII

2011-2012

ПІБ учня Клас Предмет Місце
1 Ковальчук В'ячеслав 8-Б Олімпіада-ІІ етап, біологія ІІІ
2 Туманова Вікторія 9-Б Олімпіада-ІІ етап, українська мова і література ІІІ
3 Качанова Аліна 9-Б Олімпіада-ІІ етап, світова література І
4 Самойлов Ілля 10-А Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІІ
5 Білий Микита 11-А Олімпіада-ІІ етап, економіка ІІІ
6 Ковальчук В'ячеслав 8-Б Олімпіада-ІІ етап, хімія ІІ
7 Ковальчук В'ячеслав 8-Б Олімпіада-ІІІ етап, хімія ІІІ
8 Самойлов Ілля 10-А Олімпіада-ІІІ етап, трудове навчання І

2012-2013

ПІБ учня Клас Предмет Місце
1 Ковальчук В'ячеслав 9-Б Олімпіада-ІІ етап, біологія ІІ
2 Гордецький Костянтин 8-Б Олімпіада-ІІ етап, українська мова та література І
3 Сердюк Марія 9-А Олімпіада-ІІ етап, біологія ІІІ
4 Туманова Вікторія 10-А Олімпіада-ІІ етап, українська мова та література ІІІ
5 Кулик Ганна 11-А Олімпіада-ІІ етап, географія ІІІ
6 Щербина Дар'я 8-А Олімпіада-ІІ етап, історія ІІ
7 Сердюк Марія 9-А Олімпіада-ІІ етап, світова література І
8 Качанова Аліна 10-А Олімпіада-ІІ етап, світова літератур І
9 Кулик Ганна 11-А Олімпіада-ІІ етап, світова література ІІІ
10 Самойлов Ілля 11-А Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІ
11 Ковальчук В'ячеслав 9-Б Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІ
12 Зінов'єва Ірина 9-В Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІІ
13 Острянська Катерина 11-А Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІІ
14 Сордія Мар'яна 10-А Олімпіада-ІІ етап, фізична культура ІІІ
15 Адаменко Євген 11-А Олімпіада-ІІ етап, хімія ІІІ
16 Ковальчук В'ячеслав 9-Б Олімпіада-ІІ етап, хімія ІІІ
17 Сердюк Марія 9-А Олімпіада-ІІ етап, англійська мова ІІ
18 Самойленко Поліна 11-А Олімпіада-ІІ етап, англійська мова ІІІ
19 Сердюк Марія 9-А Олімпіада-ІІІ етап, англійська мова ІІІ
20 Кулик Ганна 11-А Олімпіада-ІІІ етап, географія ІІ
21 Ковальчук В'ячеслав 9-Б Олімпіада-ІІІ етап, трудове навчання ІІ

2013-2014

ПІБ учня Клас Предмет Місце Учитель
1 Верхогляд Іван  11-А клас Олімпіада-ІІ етап, астрономія І Шевченко М.Ю.
2 Овчаренко Аліна  7-А Олімпіада-ІІ етап, математика І Якимова В.В.
3 Кіпріч Олена  11-Б Олімпіада-ІІ етап, історія ІІ Кучеренко О.М.
4 Кіпріч Олена  11-Б Олімпіада-ІІ етап, хімія ІІ Єгорова Т.А.
5 Кіпріч Олена  11-Б Олімпіада-ІІ етап, українська мова та література ІІІ Лінтварьова Я.В.
6 Качанова Аліна  11-А Олімпіада-ІІ етап, економіка ІІ Тоценко Н.В.
7 Гордецький Костянтин  8-В Олімпіада-ІІ етап, світова література ІІ Воробьова О.І.
8 Сердюк Марія  10-А Олімпіада-ІІ етап, світова література ІІ Воробьова О.І.
9 Сордія Мар’яна  11-Б Олімпіада-ІІ етап, фізична культура ІІІ Просторова Н.О.
10 Швець Олександр  11-А Олімпіада-ІІ етап, фізична культура ІІІ Денькович М.Я.
11 Сердюк Марія  10-А Олімпіада-ІІ етап, біологія ІІІ Онопрієнко І.П.
12 Яворська Вікторія  8-Б Олімпіада-ІІ етап, українська мова та література ІІІ Старостенко Л.І.
13 Равлюк Костянтин  9-Б Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІІ Назаров О.О.
14 Мулик Марія  9-Б Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІІ Носенко Л.В.
15 Зінов’єва Ірина  10-Б Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІІ Носенко Л.В.
16 Мунтян Ірина  10-А Олімпіада-ІІ етап, екологія ІІІ Онопрієнко І.П.
17 Сметаніна Анна  8-В Олімпіада-ІІ етап, фізика ІІІ Шевченко М.Ю.
18 Мунтян Ірина  10-А Олімпіада-ІІ етап, фізика ІІІ Шевченко М.Ю.
19 Александров Єгор  8-А Олімпіада-ІІ етап, математика ІІІ Омельченко М.Г.
20 Щербина Дар’я  9-А Олімпіада-ІІ етап, англійська мова ІІІ Сордія І.М.
21 Сердюк Марія  10-А Олімпіада-ІІ етап, англійська мова ІІІ Чепелева О.П.
22 Туманова Вікторія  11-А Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова ІІІ Єрохіна О.В.
23 Гордецький Костянтин  8-В Олімпіада-ІІ етап, хімія ІІІ Качанова І.В.
24 Ткаченко Михайло  8-В Олімпіада-ІІ етап, хімія ІІІ Качанова І.В.
25 Соловьова Марія  11-Б Олімпіада-ІІ етап, світова література ІІІ Петриченко І.В.
26 Верхогляд Іван 11-А Олімпіада-ІІІ етап, астрономія ІІ Шевченко М.Ю.
27 Зінов'єва Ірина  10-Б Олімпіада-ІІІ етап, трудове навчання ІІ Носенко Л.В.
28 Мулик Марія 9-Б Олімпіада-ІІІ етап, трудове навчання ІІІ Носенко Л.В.
29 Равлюк Костянтин  9-Б Олімпіада-ІІІ етап, трудове навчання ІІІ Назаров О.О.
30 Кіпріч Олена 11-Б Олімпіада-ІІІ етап, українська мова та література ІІІ Лінтварьова Я.В.

2014-2015

ПІБ учня Клас Предмет Місце  Учитель
1 Сердюк Марія  11-А  Олімпіада-ІІ етап біологія ІІІ Гілевич Н.І.
2 Гордецький Костянтин                9-В                Олімпіада-ІІ етап, українська мова та література ІІІ Старостенко Л.І.
3 Гордецький Костянтин 9-В Олімпіада-ІІ етап, світова література ІІ           Воробьова О.І.           
4 Сердюк Марія 11-А Олімпіада-ІІ етап, світова література                                                ІІ Воробьова О.І.
5 Александров Єгор  9-А Олімпіада-ІІ етап, матетатика ІІ Якимова В.В.
6 Базилевич Тетяна  7-В Олімпіада-ІІ етап, матетатика ІІІ Вац Г.А.
7 Руда Юліанна 7-В Олімпіада-ІІ етап, матетатика ІІІ Вац Г.А.
8 Добровольська Дар'я  8-Б Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова ІІІ Петрова Н.В.
9 Яворська Вікторія  9-Б Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова ІІІ Чепелева О.П.
10 Ковальчук В'ячеслав  11-А Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова ІІІ Чепелева О.П.
11 Сердюк Марія 11-А Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова ІІІ Чепелева О.П.
12 Ковтун Анастасія 11-Б  Олімпіада-ІІ етап, історія ІІІ Бобильова С.М.
13 Александров Єгор 9-А Олімпіада-ІІ етап, хімія ІІ Качанова І.В.
14 Ткаченко Михайло 9-В Олімпіада-ІІ етап, хімія ІІ Качанова І.В.
15 Гордецький Костянтин 9-В Олімпіада-ІІ етап, хімія ІІІ Качанова І.В.

2015-2016

ПІБ учня Клас Предмет Місце  Учитель
1 Ковальова Марія  8-В  Олімпіада-ІІ етап біологія ІІІ Мельнічук С.В.
2 Гордецький Костянтин                10-В                Олімпіада-ІІ етап, українська мова та література ІІІ Старостенко Л.І.
3 Бродецька Дар'я 7-Г Олімпіада-ІІ етап, українська мова та література ІІІ           Роменська Ю. О.          
4 Гордецький Костянтин 10-В Олімпіада-ІІ етап, зарубіжна література                                                І Воробьова О.І.
5 Базилевич Тетяна 8-В Олімпіада-ІІ етап, зарубіжна література І Щербина Н.П.
6 Овчаренко Аліна 9-А Олімпіада-ІІ етап, зарубіжна література ІІІ Петриченко І.В.
7 Базилевич Тетяна 8-В Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова ІІІ Петрова Н.В.
8 Білий Владислав 8-А Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова ІІІ Петрова Н.В.
9 Верченко Олександра 9-В Олімпіада-ІІ етап, історія ІІ Кучеренко О.М.
10 Александров Єгор 10-А Олімпіада-ІІ етап, правознавство ІІІ Бобильова С.М.
11 Чорний Олександр 8-Б  Олімпіада-ІІ етап, історія ІІІ Бобильова С.М.
12 Ткаченко Михайло 10-А Олімпіада-ІІ етап, хімія ІІІ Качанова І.В.
13 Русанов Ілля 9-Б Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІІ Смирнов П.А.
14 Боголюбська Вероніка 8-В Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІ Носенко Л.В.