ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

stop

nation patriot

 

klasna ocinka

samovryad

 

 

prof

 

 

 

Олімпіади

2015-2016

ПІБ учня Клас Предмет Місце  Учитель
1 Ковальова Марія  8-В  Олімпіада-ІІ етап біологія ІІІ Мельнічук С.В.
2 Гордецький Костянтин                10-В                Олімпіада-ІІ етап, українська мова та література ІІІ Старостенко Л.І.
3 Бродецька Дар'я 7-Г Олімпіада-ІІ етап, українська мова та література ІІІ           Роменська Ю. О.          
4 Гордецький Костянтин 10-В Олімпіада-ІІ етап, зарубіжна література                                                І Воробьова О.І.
5 Базилевич Тетяна 8-В Олімпіада-ІІ етап, зарубіжна література І Щербина Н.П.
6 Овчаренко Аліна 9-А Олімпіада-ІІ етап, зарубіжна література ІІІ Петриченко І.В.
7 Базилевич Тетяна 8-В Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова ІІІ Петрова Н.В.
8 Білий Владислав 8-А Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова ІІІ Петрова Н.В.
9 Верченко Олександра 9-В Олімпіада-ІІ етап, історія ІІ Кучеренко О.М.
10 Александров Єгор 10-А Олімпіада-ІІ етап, правознавство ІІІ Бобильова С.М.
11 Чорний Олександр 8-Б  Олімпіада-ІІ етап, історія ІІІ Бобильова С.М.
12 Ткаченко Михайло 10-А Олімпіада-ІІ етап, хімія ІІІ Качанова І.В.
13 Русанов Ілля 9-Б Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІІ Смирнов П.А.
14 Боголюбська Вероніка 8-В Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІ Носенко Л.В.

2016-2017

ПІБ учня Клас Предмет Місце  Учитель
1 Ковальова Марія  8-В  Олімпіада-ІІ етап біологія ІІІ Мельнічук С.В.
2 Гордецький Костянтин                10-В                Олімпіада-ІІ етап, українська мова та література ІІІ Старостенко Л.І.
3 Бродецька Дар'я 7-Г Олімпіада-ІІ етап, українська мова та література ІІІ           Роменська Ю. О.          
4 Гордецький Костянтин 10-В Олімпіада-ІІ етап, зарубіжна література                                                І Воробьова О.І.
5 Базилевич Тетяна 8-В Олімпіада-ІІ етап, зарубіжна література І Щербина Н.П.
6 Овчаренко Аліна 9-А Олімпіада-ІІ етап, зарубіжна література ІІІ Петриченко І.В.
7 Базилевич Тетяна 8-В Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова ІІІ Петрова Н.В.
8 Білий Владислав 8-А Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова ІІІ Петрова Н.В.
9 Верченко Олександра 9-В Олімпіада-ІІ етап, історія ІІ Кучеренко О.М.
10 Александров Єгор 10-А Олімпіада-ІІ етап, правознавство ІІІ Бобильова С.М.
11 Чорний Олександр 8-Б  Олімпіада-ІІ етап, історія ІІІ Бобильова С.М.
12 Ткаченко Михайло 10-А Олімпіада-ІІ етап, хімія ІІІ Качанова І.В.
13 Русанов Ілля 9-Б Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІІ Смирнов П.А.
14 Боголюбська Вероніка 8-В Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІ Носенко Л.В.

2017-2018

ПІБ учня Клас Предмет Місце  Учитель
1 Кулініч Маріна 9 Олімпіада-ІІ етап, біологія ІІІ Мельнічук С.В.
2 Пономаренко Ангеліна               9               Олімпіада-ІІ етап, українська мова та література ІІ Хелстовська О.О.
3 Кулініч Маріна 9 Олімпіада-ІІ етап, екологія ІІ          Мельнічук С.В.
4 Ветух Владислава 10 Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова                                       ІІІ Петрова Н.В.
5 Базилевич Тетяна 10 Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова ІІ Петрова Н.В.
6 Сирикова Карина 9 Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова ІІІ Єрохіна О.В.
7 Данюк Дмитро 9 Олімпіада-ІІ етап, анлійська мова ІІІ Єрохіна О.В.
8 Данюк Дмитро 9 Олімпіада-ІІ етап, географія ІІІ Токолова Н.А.
9 Горєєв Ілля 8 Олімпіада-ІІ етап, географія ІІІ Токолова Н.А.
10 Коржевська Анжеліка 8 Олімпіада-ІІ етап. географія ІІІ Токолова Н.А.
11 Сомченко Анастасія  Олімпіада-ІІ етап, хімія ІІІ Качанова І.В.
12 Кузиченко Анастасія 11 Олімпіада-ІІ етап, економіка ІІІ Тоценко Н.В.
13 Кражев Ігор 9 Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІ Смирнов П.А.
14 Репка Микита 10 Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІІ Смирнов П.А.
15 Подлеснова Катерина 9 Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІ Носенко Л.В.
16 Степаненко Дар'я 10 Олімпіада-ІІ етап, трудове навчання ІІІ Носенко Л.В.
17 Гудко Ганна 6 Олімпіада-ІІ етап, математика І Якимова В.В.
18 Деденок Артем 6 Олімпіада-ІІ етап, математика ІІ Якимова В.В.
19 Дороненкова Олена 6 Олімпіада-ІІ етап, математика ІІІ Якимова В.В.
20 Табачнікова Анастасія  6 Олімпіада-ІІ етап, математика ІІІ Акінченко Н.Ю.
21 Базилевич Тетяна 10 Олімпіада-ІІ етап, математика І Тимошенко І.Ю.
22 Репка Микита 10 Олімпіада-ІІІ етап, трудове навчання І Смирнов П.А.
23 Базилевич Тетяна 10 Олімпіада-ІІІ етап, анлійська мова ІІ Петрова Н.В.
24 Кулініч Маріна 9 Олімпіада-ІІІ етап, екологія ІІ Мельнічук С.В.
25 Подлеснова Катерина 9 Олімпіада-ІІІ етап, трудове навчання ІІІ Носенко Л.В.
26 Степаненко Дар'я 10 Олімпіада-ІІІ етап, трудове навчання ІІІ Носенко Л.В.
27 Данюк Дмитро 8 Олімпіада-ІІІ етап, географія ІІІ Токолова Н.А.

 

2018/2019

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 н.р.

П.І. учня

Клас

Предмет

Місце

ПІБ учителя

1.

Коржевська Анжеліка

9-б

Географія

ІІІ

Токолова Н.А.

2.

Данюк Дмитро

10-а

Географія

ІІ

Токолова Н.А.

3.

Базилевич Тетяна

11-А

Економіка

ІІ

Тоценко Н.В.

4.

Смирнов Дмитро

8-Б

Історія

ІІІ

Кучеренко О.М.

5.

Данюк Дмитро

10-А

Історія

ІІ

Кучеренко О.М.

6.

Коваленко Карина

11-А

Біологія

ІІІ

МельничукС.В.

7.

Семенюк Анастасія

8-Б

Біологія

ІІІ

Гілевич Н.І.

8.

Нальотова Наталя

8-А

Трудове навчання

ІІ

Носенко Л.В.

9.

Подлєснова Катерина

10-А

Трудове навчання

ІІІ

Носенко Л.В.

10.

Чебанов Іван

9-А

Трудове навчання

ІІІ

Смирнов П.А.

11.

Рєпка Микита

11-А

Трудове навчання

ІІІ

Смирнов П.А.

12.

Фіц Олександра

7-А

Математика

І

Якимова В.В.

13.

Коржевська Анжеліка

9-Б

Англійська мова

ІІІ

Петрова Н.В.

14

Базилевич Тетяна

11-А

Англійська мова

ІІ

Петрова Н.В.

15.

Яндульський Владислав

9-А

Англійська мова

ІІІ

Єрохіна О.В.

16.

Данюк Дмитро

10-А

Англійська мова

ІІІ

Єрохіна О.В.

17.

Сомченко Анастасія

9-Б

Хімія

ІІІ

Качанова І.В.

18.

Новак Юлія

7-а

Українська мова і література

ІІ

Бевза Ю.О.

19.

Пономаренко Ангеліна

10-а

Українська мова і література

 

ІІ

ХелстовськаО.О.

20.

Базилевич Тетяна

11-А

Українська мова і література

ІІІ

ЛінтварьоваЯ.В.

 

Переможці

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 н.р.

П.І. учня

Клас

Предмет

Місце

ПІБ учителя

1.

Данюк Дмитро

10-а

Географія

ІІ

Токолова Н.А.

2.

Базилевич Тетяна

11-А

Економіка

ІІ

Тоценко Н.В.

3.

Подлєснова Катерина

10-А

Трудове навчання

ІІ

Носенко Л.В.

4.

Рєпка Микита

11-А

Трудове навчання

ІІІ

Смирнов П.А.

5

Данюк Дмитро

10-А

Історія

ІІ

Кучеренко О.М.

6.

Пономаренко Ангеліна

10-А

Українська мова і література

 

І

ХелстовськаО.О.