ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

nation patriot            samovryad

     rik angl movu  klasna ocinka   prof

Конкурси

2010-2011

ПІБ учня Клас Конкурс Місце
1 Ткаченко Михайло 5-В Міський турнір юних математиків ІІІ
2 Шкута Наталя 5-В Міський турнір юних математиків ІІІ
3 Шахман Марія 9-В Міський конкурс "Благородний град Херсон" Гран-прі
4 Адаменко Євген 9-В Районний конкурс правознавців ІІІ
5 Команда   Міський конкурс "Стежками козацької слави" І
6 Екологічний гурток   Всеукраїнська акція "Птах року" І
7 Екологічний гурток   Всеукраїнська акція "Галерея кімнатних рослин" І
8 Екологічний гурток   Всеукраїнська акція "Юннатівський зеленбуд" ІІ
9 Екологічний гурток   Всеукраїнська акція "Кролик" ІІ
10 Екологічний гурток   Всеукраїнська акція "Мій рідний край-моя земля" ІІ
11 Екологічний гурток   Всеукраїнська акція "Ліси для нащадків" ІІ
12 Якименко Єлизавета 6-А Всеукраїнський конкурс експериментально-дослідницьких робіт з біології "Юний дослідник" ІіІ
13 Карпенко Уляна 8-А Міський конкурс "Космічні фантазії" І
14 Лисенко Софія 7-Б Міський конкурс "Космічні фантазії" ІІ
15 Курочек Вікторія 5-Б Міський конкурс "Космічні фантазії" ІІ
16 Екологічний гурток   Конкурс "Мікроскопічні водоності" ІІ
17 Келбан Аріна 11-Б МАН, І етап,Філософія І
18 Самойлов Ілля 9-А МАН, І етап,педагогіка ІІ
19 Кулик Ганна 11-Б МАН, І етап,географія І
17 Келбан Аріна 11-Б МАН, ІІ етап,Філософія ІІІ
18 Самойлов Ілля 9-А МАН, ІІ етап,педагогіка ІІІ
19 Кулик Ганна 9-А МАН, ІІ етап,географія ІІ
20 Петрова Ганна 11-А Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика, ІІетап ІІІ
21 Городецький Костянтин 5-В Міжнародний конкурс ім. Т.Г.Шевченка ІІ
22 Команда   Конкурс дружин юних пожежників І
23 Федотова Альона 8-Г Конкурс "Творчість. Фантазія. Мистецтво" І
24 Коломойцева Олександра 4-А Конкурс "Творчість. Фантазія. Мистецтво" ІІ

2011-2012

ПІБ учня Клас Конкурс Вчитель                                  Місце
1 Кулик Ганна 11-А МАН, І етап, географія Токолов В.В. І
2 Мунтян Іріна 9-А МАН, І етап, географія  Онопрієнко І.П. ІІІ
3 Шахман Марія 11-А МАН, І етап, біологія Мельнічук С.В. І
4 Туманова Вікторія 10-Б МАН, І етап, українська література Обухова Т.В. ІІІ
5 Кулик Ганна 11-А МАН, ІІ етап, географія Токолов В.В. ІІ
6 Мунтян Ірина 9-А МАН, ІІ етап, географія Онопрієнко І.П. ІІІ
7 Шахман Марія 11-А МАН, ІІ етап, біологія Мельнічук С.В. ІІІ
8 Екологічний гурток               Всеукраїнська акція "Птах року" Онопрієнко І.П.  ІІ
9 Екологічний гурток   Всеукраїнська акція "Кролик"  Онопрієнко І.П.   І
10 Екологічний гурток   Всеукраїнська акція "Юннатівський зеленбуд" Онопрієнко І.П. І
11 Екологічний гурток   Всеукраїнська акція "Ліси для нащадків" Онопрієнко І.П. ІІ
12 Екологічний гурток   Всеукраїнська акція "Галерея кімнатних рослин" Онопрієнко І.П. ІІ
13 Екологічний гурток   Всеукраїнський конкурс «Турбота молоді тобі, Україно!» Онопрієнко І.П. І
14 Руда Юліана 5-В Турнір юних математиків Гожій І.В.  ІІ
15 Лукашенко Даніл 5-А Турнір юних математиків Гожій І.В. ІІ
16 Фещук Олександр 7-А Міський конкурс малюнків до Дня Міста Онопрієнко І.П. І
17 Карпенко Уляна 10-А Міський конкурс малюнків до Дня Міста Гожій І.В. ІІ
18 Азізов Софар 11-А «Благополучний град Херсон» Бобильова С.І. І
19 Гвоздєва Віолета 3-В Районий конкурс майстрів художнього читання «Мова моя калинова» Грендаш А.І. І
20 Пацалов Семен 3-В Районий конкурс майстрів художнього читання «Мова моя калинова» Грендаш А.І. І
21 Липа Валерія 9-В Районий конкурс майстрів художнього читання «Мова моя калинова» Грендаш А.І. І
22 Молодша категорія   Міський конкурс майстрів художнього читання «Мова моя калинова» Грендаш А.І. І
23 Старша категорія   Міський конкурс майстрів художнього читання «Мова моя калинова» Грендаш А.І.  І
24 Кононенко Єлизавета 1-Б Обласний конкурс майстрів художнього читання«Наша земля,Україна» Грендаш А.І.  І
25 Липа Валерія 9-В Обласний конкурс майстрів художнього читання«Наша земля,Україна» Грендаш А.І.  І
26 Команда гімназистів 7-Б
7-В
І етап міського конкурсу "Читацький батл" Карпенко М.В. І
27 Артеменко Катерина 7-Б І етап регіонального конкурсу дитячого читання "Найкращий читач 2013" Карпенко М.В. переможець у номінації
"За щирість виступу"
28 Довбиш Анастасія
Липа Валерія
Наземцева Марія
Ніконюк Єлизавета
8-А
9-В
9-Б
9-Б
Міський конкурс "Козацькими стежинами", номінація "Театралізоване дійство" Грендаш А.І. І
29 Карпенко Уляна
Щербина Дар'я
Крижановська Юлія
10-А
8-А
8-А
Міський конкурс "Козацькими стежинами", номінація "Декоративно-прикладне мистецтво"   І
30 Команда КВН гімназії                   Міський чемпіонат шкільних команд КВН, І лига                                                                          Кіпріч А.Г, Кіпріч І.В. І

2012-2013

ПІБ учня Клас Конкурс Вчитель                                  Місце
1  Команда   Районний конкурс «Що Де Коли»   ІІІ 
2     Міський конкурс «Барви Таврії»   ІІ,ІІ,ІІІ,ІІІ 
3  Екологічний гурток  

Трудова екологічна акція «Юннатівський зеленбуд» 

Онопрієнко І.П.  І,ІІ
4 Екологічний гурток    Всеукраїнська акція "Галерея кімнатних рослин" Онопрієнко І.П.  ІІ 
5 Екологічний гурток    Всеукраїнська акція "Мій рідний край - моя земля"  Онопрієнко І.П.  ІІ 
6 Екологічний гурток   Всеукраїнська акція "Кролик" Онопрієнко І.П. ІІІ
7 Екологічний гурток    Всеукраїнська акція "Зоологічна галерея" Онопрієнко І.П.   І
8 Екологічний гурток   Всеукраїнська акція "Птах року" Онопрієнко І.П. І,ІІ
9 Екологічний гурток   Всеукраїнський конкурс «Турбота молоді тобі, Україно!» Онопрієнко І.П. ІІІ
10     Міський конкурс «Моральний вчинок»   І 
11     Районний конкурс "Маю право знати"   І 
12     Міський конкурс "Маю право знати"   ІІ
13

 

  Міський образотворчий конкурс «Только смелым покоряются моря»   І
14     Районний конкурс майстрів художнього читання «Мова моя калинова»   І,І,І,
15 Молодша категорія   Міський конкурс майстрів художнього читання «Мова моя калинова»   І
16 Старша категорія   Міський конкурс майстрів художнього читання «Мова моя калинова»   І
17 Молодша категорія   Обласний конкурс майстрів художнього читання «Наша земля,Україна»   І
18 Старша категорія   Обласний конкурс майстрів художнього читання «Наша земля,Україна»   І
19     Обласний конкурс «Зимова казка»   ІІІ
20     Районний конкурс "Творчість. Фантазія. Мистецтво"   І,ІІ,ІІ,ІІ,ІІІ
21     Міський конкурс "Творчість. Фантазія. Мистецтво"   ІІ,ІІІ

2013-2014

ПІБ учня Клас Конкурс Вчитель Місце
1 Качанова Аліна 11-А МАН, ІІ етап, англійська мова Єрохіна О.В. ІІІ
2 Качур Олеся 11-Б МАН, ІІ етап, історія України Бобильова С.М. ІІІ
3 Мунтян Ірина 10-А МАН, ІІ етап, геологія, геохімія Онопрієнко І.П. ІІ
4 Кіпріч Олена 11-Б МАН, ІІ етап, релігієзнавство Бобильова С.М. І
5 Соловьова Марія 11-Б МАН, ІІ етап, світова література Петриченко І.В. -
6 Мунтян Ірина 10-А МАН, ІІІ етап, геологія, геохімія Онопрієнко І.П. ІІІ
7 Кіпріч Олена 11-Б МАН, ІІІ етап, релігієзнавство Бобильова С.М. ІІ

2014-2015

ПІБ учня Клас Конкурс Вчитель Місце
1 Сердюк Марія 11-А МАН, ІІ етап, біологія людини Качанова І.В. -
2 Черверіков Вадим 9-Б МАН, ІІ етап, географія і ландшафтознавство Токолова Н.А. ІІІ
3 Мунтян Ірина 11-А МАН, ІІ етап, географія і ландшафтознавство Токолова Н.А. І
4 Ковтун Анастасія 11-Б МАН, ІІ етап, етнологія Бобильова С.М. -
5 Кунічік Ігор 10-А МАН, ІІ етап, прикладна математика Тоценко Н.В. -
6 Бабаченко Вікторія 11-А МАН, ІІ етап, біологія людини Мельничук С.В. ІІІ
7 Мардар’ва Анастасія 11-Б МАН, ІІ етап, українська мова Шандиба Л.М. -
8 Мунтян Ірина 11-А МАН, ІІІ етап,географія і ландшафтознавство Токолова Н.А. ІІ
9 Гордецький Костянтин 9-В Обласний конкурс «Літопис історії» Старостенко Л.І. І
10 Пацалов Семен 5-А Міський конкурс «Кришталеві нотки» Скакун Н.А. ІІІ
11     Міжнародний мовно- літературний конкурс учнівської та студентської молоді іменіТ. Шевченка-міський етап Лінтварьова Я.В. ІV
12 177 учнів   Всеукраїнська країнознавча гра «Соняшник» Вчителі української мови та літератури 111переможців
13 5 учнів 5 кл Обласний конкурс« Духовно-інтелектуальні виміри виховного слова і мистецтво авторської казкотератпії» Лінтварьова Я.В.,Михайленко О.В. І
14 17 учнів 5-11 кл Всеукраїнський конкурс МАН-Юніор,Секція-Юніор-історик Бобильова С.М. 14 переможців
15     Обласний конкурс « Об’єднаймося ж , брати мої» Бобильова С.М. 1 переможець
16 19 учасників    Всеукраїнський конкурс « Кришталева сова»   14 переможців
17 2 учасника 6 кл Міський математичний турнір    2 переможця
18 275 учасників   Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»(весняний) Вчителі математики 173 переможця
19 99 учасників   Міжнародний конкурс «Гринвіч» Вчителі англійської мови 29 переможців
20 9 учасників   Міжнародний конкурс з англійської мови видавництва «Макміллан» Єрохіна О.В., Петрова Н.В. 1 переможець
21  218 учасників   Міжнародний природничий конкурс « Колосок осінній» Вчителі природничих дисциплін 200 переможців
22 51 учасник   Всеукраїнська природознавча гра «Геліантус» Вчителі природничих дисциплін 32 перможця
23 23 учасника   Всеукраїнський конкурс «МАН-юніор»Юніор-еколог Вчителі природничих дисциплін 13 перможців
24 5 учасників   Всеукраїнський конкурс «МАН-юніор» Юніор-астроном Вчителі природничих дисциплін 1 переможець
25 48 учасників   Всеукраїнський конкурс з фізики« Левеня»   11 переможців

2015-2016

ПІБ учня Клас Конкурс Вчитель Місце
1 Гордецький Костянтин 10-Б МАН І етап - етнологія Бобільова С.М. І 
2 Гордецький Костянтин 10-Б МАН І етап - етнологія Бобільова С.М. І
3 Гордецький Костянтин 10-Б МАН І етап - етнологія Бобільова С.М. Учасник
4 Базилевич Тетяна 8-В Конкурс ім.П.Яцика-міський етап Обухова Т.В. І
5 Лобунська Анна 7-Б Міжнародний мовно- літературний конкурс учнівської та студентської молоді іменіТ. Шевченка-міський етап Хелстовська О.М. ІІІ
6 Семенов Владислав 10-А Міжнародний мовно- літературний конкурс учнівської та студентської молоді іменіТ. Шевченка-міський етап Старостенко Л.І. ІІІ
7 Смирнов Дмитро 5-А Міський турнір юних математиків Сироткін Ю.Г. ІІІ
8 Гриценко Дмитро 5-А Міський турнір юних математиків Сироткін Ю.Г. ІІІ
9 Семенюк Анастасія 5-А Міський турнір юних математиків Сироткін Ю.Г. ІІ
10    

Всеукраїнська країнознавча гра

« Соняшник»
Вчителі української мови і літератури 112 пер.
11     Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» Вчителі англійської мови 48 пер.
12     Міжнародний природничий конкурс « Колосок осінній» Вчителі природничих дисциплін 216 пер.
13    

Міжнародний математичний конкурс

 « Кенгуру»5-6 кл.)
Вчителі математики 21 пер.
14     Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер» Вчителі інфрматики 13 пер.
15     Всеукраїнська природознавча гра « Геліантус» Вчителі природничих дисциплін 28 пер.
16    

Всеукраїнський конкурс « МАН-юніор»

Юніор-еколог

Юніор –історик

Юніор-астроном
Вчителі природничих дисциплін 52 пер.
17 Гончаренко Юлія 10-А Міський  конкурс  з англійської мови «Spellingbee» Чепелева О.П. ІІ

2016-2017

ПІБ учня Клас Конкурс Вчитель Місце
1 Чібіцева Тетяна 10-А Обласний заочний конкурс "Невідома Українська держава у відомих обличчях" з нагоди 150-річчя з дня народження Михайла Грушевського Роменська Ю.С. ІІм.-1
ІІІм.-1
2 Пономаренко Ангеліна 8

Обласний заочний конкурс «Невідома Українська держава у відомих обличчях»

з нагоди 150- річчя з дня народження Михайла Грушевського

Хелстовська О.О.                   III
3 Гончаренко Юлія 11-Б Міський конкурс-фестиваль «ENGLISHTIME» Чепелева О.П., Кучеренко О.М. І
4 Вазіна Єлизавета 11-Б Міський конкурс-фестиваль «ENGLISHTIME» Чепелева О.П., Кучеренко О.М. ІІ
5 Гімназичний театр « Арт-ідея»                   4-9 кл                 Міський конкурс-фестиваль «ENGLISHTIME»   І
6 Орел Світлана                 10-Б     Конкурс ім.П.Яцика-міський етап Бевза Ю.О.                                  ІІІ
7 Грудко Ганна, Фіц Олександра
Дороненкова Олена, Кушель Богдан
5 кл Міський турнір юних математиків Якимова В.В. ІІ -2
ІІІ -2
8 17 учнів   Всеукраїнська олімпіада з фізики « Олімпус» Ціпурінда Ю.В. учасник
9 19 учнів   Всеукраїнська олімпіада з історії « Олімпус» Бобильова С.М.,Кучеренко О.М. учасники
10 16 учнів   Всеукраїнська олімпіада з географії « Олімпус» Токолова Н.А. учасники                                
11     Обласний конкурс « Космос. Людина. Духовність» Ціпурінда Ю.В. учасники
12     Всеукраїнський конкурс есе « Я - європеєць» Воробйова О.І.,Кікоть Г.В. учасники
13    

Всеукраїнська олімпіада з філософії«Не поділяючи ваших переконань,

я життя віддам, захищаючи ваше право їх висловлювати»

Старостенко Л.І. учасник
14 140 учнів   Всеукраїнська країнознавча гра « Соняшник» Вчителі української мови і літератури Ім-15, ІІм.-10, ІІІм.-115
15 146 учнів   Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» Вчителі англійської мови Ім.-30, ІІм.-27, ІІІм.-15
16 237 учнів   Міжнародний природничий конкурс «Колосок осінній»   Ім-147, ІІм.-55
17 54 учня 5-6 кл Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» Вчителі математики Ім.-17, ІІм.-25, ІІІм.-12
18 51 учень   Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» Вчителі інформатики Ім.-4, ІІм.-11
19 120 учнів   Всеукраїнська природознавча гра «Геліантус»  

Пер.Поч.шк-74, Іст-3, ІІст-1, ІІІст.,49 грамот

20     Міський конкурс літературної творчості ім. М.Братана   учасник
21 16 учнів  

Обласний заочний конкурс на підтримку воїнів антитерористичної операції

«Душею прагнемо до миру»

Роменська Ю.С.-1,БевзаЮ.О-4
Дубина К.П.-6, Хелстовська О.О.-1
Ім-2, ІІм.-3, ІІІм-5
22 39 учнів   Обласний заочний конкурс « Перед очима нашими-палаючий образ захисника Батьківщини» Лінтварьова Я.В., Дубина К.П.
Бевза Ю.О., Шандиба Л.М.
Ім-1, ІІм.-7, ІІІ.-6
23 12 учнів   Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних правознавців «Кришталева сова» Бобильова С.М. Ім.-1, ІІм.-5, ІІІм.-3
24 103 учня   Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower-2016» Петриченко І.В., Щербина Н.П.
Воробйова О.І.
Ім.-21, ІІм.-12, ІІІм.-23
25 11 учнів   Обласний заочний конкурс « Багатогранна країна квітучої сакури» Бевза Ю.О.-10
Петриченко І.В.-1
ІІм-1
ІІІм.-2