ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

grant

nation patriot

 

klasna ocinka

samovryad

 

 

prof

Конкурси

2015-2016

ПІБ учня Клас Конкурс Вчитель Місце
1 Гордецький Костянтин 10-Б МАН І етап - етнологія Бобільова С.М. І 
2 Гордецький Костянтин 10-Б МАН І етап - етнологія Бобільова С.М. І
3 Гордецький Костянтин 10-Б МАН І етап - етнологія Бобільова С.М. Учасник
4 Базилевич Тетяна 8-В Конкурс ім.П.Яцика-міський етап Обухова Т.В. І
5 Лобунська Анна 7-Б Міжнародний мовно- літературний конкурс учнівської та студентської молоді іменіТ. Шевченка-міський етап Хелстовська О.М. ІІІ
6 Семенов Владислав 10-А Міжнародний мовно- літературний конкурс учнівської та студентської молоді іменіТ. Шевченка-міський етап Старостенко Л.І. ІІІ
7 Смирнов Дмитро 5-А Міський турнір юних математиків Сироткін Ю.Г. ІІІ
8 Гриценко Дмитро 5-А Міський турнір юних математиків Сироткін Ю.Г. ІІІ
9 Семенюк Анастасія 5-А Міський турнір юних математиків Сироткін Ю.Г. ІІ
10    

Всеукраїнська країнознавча гра

« Соняшник»
Вчителі української мови і літератури 112 пер.
11     Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» Вчителі англійської мови 48 пер.
12     Міжнародний природничий конкурс « Колосок осінній» Вчителі природничих дисциплін 216 пер.
13    

Міжнародний математичний конкурс

 « Кенгуру»5-6 кл.)
Вчителі математики 21 пер.
14     Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер» Вчителі інфрматики 13 пер.
15     Всеукраїнська природознавча гра « Геліантус» Вчителі природничих дисциплін 28 пер.
16    

Всеукраїнський конкурс « МАН-юніор»

Юніор-еколог

Юніор –історик

Юніор-астроном
Вчителі природничих дисциплін 52 пер.
17 Гончаренко Юлія 10-А Міський  конкурс  з англійської мови «Spellingbee» Чепелева О.П. ІІ

2016-2017

ПІБ учня Клас Конкурс Вчитель Місце
1 Чібіцева Тетяна 10-А Обласний заочний конкурс "Невідома Українська держава у відомих обличчях" з нагоди 150-річчя з дня народження Михайла Грушевського Роменська Ю.С. ІІм.-1
ІІІм.-1
2 Пономаренко Ангеліна 8

Обласний заочний конкурс «Невідома Українська держава у відомих обличчях»

з нагоди 150- річчя з дня народження Михайла Грушевського

Хелстовська О.О.                   III
3 Гончаренко Юлія 11-Б Міський конкурс-фестиваль «ENGLISHTIME» Чепелева О.П., Кучеренко О.М. І
4 Вазіна Єлизавета 11-Б Міський конкурс-фестиваль «ENGLISHTIME» Чепелева О.П., Кучеренко О.М. ІІ
5 Гімназичний театр « Арт-ідея»                   4-9 кл                 Міський конкурс-фестиваль «ENGLISHTIME»   І
6 Орел Світлана                 10-Б     Конкурс ім.П.Яцика-міський етап Бевза Ю.О.                                  ІІІ
7 Грудко Ганна, Фіц Олександра
Дороненкова Олена, Кушель Богдан
5 кл Міський турнір юних математиків Якимова В.В. ІІ -2
ІІІ -2
8 17 учнів   Всеукраїнська олімпіада з фізики « Олімпус» Ціпурінда Ю.В. учасник
9 19 учнів   Всеукраїнська олімпіада з історії « Олімпус» Бобильова С.М.,Кучеренко О.М. учасники
10 16 учнів   Всеукраїнська олімпіада з географії « Олімпус» Токолова Н.А. учасники                                
11     Обласний конкурс « Космос. Людина. Духовність» Ціпурінда Ю.В. учасники
12     Всеукраїнський конкурс есе « Я - європеєць» Воробйова О.І.,Кікоть Г.В. учасники
13    

Всеукраїнська олімпіада з філософії«Не поділяючи ваших переконань,

я життя віддам, захищаючи ваше право їх висловлювати»

Старостенко Л.І. учасник
14 140 учнів   Всеукраїнська країнознавча гра « Соняшник» Вчителі української мови і літератури Ім-15, ІІм.-10, ІІІм.-115
15 146 учнів   Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» Вчителі англійської мови Ім.-30, ІІм.-27, ІІІм.-15
16 237 учнів   Міжнародний природничий конкурс «Колосок осінній»   Ім-147, ІІм.-55
17 54 учня 5-6 кл Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» Вчителі математики Ім.-17, ІІм.-25, ІІІм.-12
18 51 учень   Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» Вчителі інформатики Ім.-4, ІІм.-11
19 120 учнів   Всеукраїнська природознавча гра «Геліантус»  

Пер.Поч.шк-74, Іст-3, ІІст-1, ІІІст.,49 грамот

20     Міський конкурс літературної творчості ім. М.Братана   учасник
21 16 учнів  

Обласний заочний конкурс на підтримку воїнів антитерористичної операції

«Душею прагнемо до миру»

Роменська Ю.С.-1,БевзаЮ.О-4
Дубина К.П.-6, Хелстовська О.О.-1
Ім-2, ІІм.-3, ІІІм-5
22 39 учнів   Обласний заочний конкурс « Перед очима нашими-палаючий образ захисника Батьківщини» Лінтварьова Я.В., Дубина К.П.
Бевза Ю.О., Шандиба Л.М.
Ім-1, ІІм.-7, ІІІ.-6
23 12 учнів   Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних правознавців «Кришталева сова» Бобильова С.М. Ім.-1, ІІм.-5, ІІІм.-3
24 103 учня   Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower-2016» Петриченко І.В., Щербина Н.П.
Воробйова О.І.
Ім.-21, ІІм.-12, ІІІм.-23
25 11 учнів   Обласний заочний конкурс « Багатогранна країна квітучої сакури» Бевза Ю.О.-10
Петриченко І.В.-1
ІІм-1
ІІІм.-2
           

 

2017-2018