Директор Гімназії
  • кваліфікація: спеціаліст вищої категорії
  • загальний педагогічний стаж (років): 17,5
  • стаж роботи в гімназії (років): 17
  • особисті досягнення: 2002 р. - Почесна грамота міського голови до святи "День освіти Херсонщини"; 2003 р. - Подяка міського голови за участь у підготовці та проведенні Осіннього фестивалю народної творчості, присвяченого святкуванню 225-ї річниці заснування м.Херсона; 2009 р. - Відмінник освіти України; 2010 р. - Грамота Верховної Ради України.

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Єгорова Тетяна Анатоліївна
викладає предмет хімія
  • Кваліфікація: спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "старший учитель"
  • Загальний педагогічний стаж (років): 22
  • Стаж роботи в гімназії (років): 21
  • Особисті досягнення: лауреат обласного конкурсу « Школа Херсонщини», номінація « Нова школа- нові стандарти»(2012р.)
  • Нагороди: Грамота міського управління освіти, Грамота обласного управління освіти і науки та Міністерства освіти і науки України, Почесна грамота міського голови, Почесна грамота голови Херсонської облдержадміністрації.

Заступник директора з методичної роботи
  Щербина Наталя Павлівна
викладає предмет зарубіжна література
  • Загальний педагогічний стаж (років): 25
  • Стаж роботи в гімназії (років): 20
  • Методична проблема: « Використання інновацій в управлінській діяльності»
  • Особисті досягнення:лауреат обласного конкурсу « Школа Херсонщини», номінація « Нова школа- нові стандарти»(2012р.), переможець Всеукраїнського конкурсу « 2000 шкіл» в рамках національного проекту « Відкритий світ» ( 2013р.)та обласного конкурсу –фестивалю « Простір щасливого дитинства»(2015р.).
  • Сертифікати за результатами самоосвітньої діяльності: « Управлінські студії: методика, технології, перспективи»«Продуктивна технологія»( Київ),«Intel Навчання для майбутнього», «Курс Microsoft із цифрових технологій».
  • Нагороди: грамота міського управління освіти Херсонської міської ради – 1996 рік, грамота управління освіти і науки обласної державної адміністрації - 2004р., Почесна грамота голови Херсонської облдержадміністрації - 2009р.

Заступник директора з виховної роботи
  Деденок Вікторія Вікторівна
викладає предмет українська мова та література
  • кваліфікація: спеціаліст вищої категорії
  • загальний педагогічний стаж (років): 25
  • стаж роботи в гімназії (років): 25
  • особисті досягнення: Почесна грамота управління освіти Херсонської міської ради, Почесна грамота управління освіти Херсонської обласної державної адміністрації, Почесна грамота і Подяка міського голови.

Заступник директора з адміністративно-господарчої роботи

Смирнов Павло Анатолійович

голова профспілкового комітету гімназії, член Президії профспілки працівників освіти та науки м.Херсона

викладає предмет трудове навчання

• кваліфікація: вчитель вищої категорії
  • загальний педагогічний стаж (років): 20
  • стаж роботи в гімназії (років):20
  • особисті досягнення: Почесна грамота від управління освіти та науки обласної державної адміністрації, Почесна грамота Херсонського міського голови, Почесна грамота від Профспілки працівників освіти і науки м.Херсона.

Заступник директора з НВР молодшої школи гімназії №3
Неклеса Валентина Петрівна
учитель початкових класів
  • кваліфікація: вчитель-методист