Заступник директора з навчально-виховної роботи
я із щоденника
Єгорова Тетяна Анатоліївна
викладає предмет хімія
  • Кваліфікація: спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "старший учитель"
  • Загальний педагогічний стаж (років): 28
  • Стаж роботи в гімназії (років): 27
  • Особисті досягнення: лауреат обласного конкурсу « Школа Херсонщини», номінація « Нова школа- нові стандарти»(2012р.)
  • Нагороди: Грамота міського управління освіти, Грамота обласного управління освіти і науки та Міністерства освіти і науки України, Почесна грамота міського голови, Почесна грамота голови Херсонської облдержадміністрації.

Заступник директора з методичної роботи
  Щербина Наталя Павлівна
викладає предмет зарубіжна література
  • Загальний педагогічний стаж (років): 25
  • Стаж роботи в гімназії (років): 20
  • Методична проблема: « Використання інновацій в управлінській діяльності»
  • Особисті досягнення:лауреат обласного конкурсу « Школа Херсонщини», номінація « Нова школа- нові стандарти»(2012р.), переможець Всеукраїнського конкурсу « 2000 шкіл» в рамках національного проекту « Відкритий світ» ( 2013р.)та обласного конкурсу –фестивалю « Простір щасливого дитинства»(2015р.).
  • Сертифікати за результатами самоосвітньої діяльності: « Управлінські студії: методика, технології, перспективи»«Продуктивна технологія»( Київ),«Intel Навчання для майбутнього», «Курс Microsoft із цифрових технологій»; учасник міських учительських майстерень "Ed Fest. Kherson" осінь -2018 р.; учасник тренінгу "Інклюзія в освітньому середовищі" (Проект "Світ можливостей для кожної дитини" за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні)
  • Друковані роботи: сайn naurok.com.ua
  • Нагороди: грамота міського управління освіти Херсонської міської ради – 1996 рік, грамота управління освіти і науки обласної державної адміністрації - 2004р., Почесна грамота голови Херсонської облдержадміністрації - 2009р; Подяка директора Херсонської гімназії №3 - 2017 р.

Заступник директора з виховної роботи
 мой портрет Деденок Вікторія Вікторівна
викладає предмет українська мова та література
  • кваліфікація: спеціаліст вищої категорії
  • загальний педагогічний стаж (років): 32
  • стаж роботи в гімназії (років): 31
  • особисті досягнення: Почесна грамота управління освіти Херсонської міської ради, Почесна грамота управління освіти Херсонської обласної державної адміністрації, Почесна грамота і Подяка міського голови.
  • Сертифікати за результатами самоосвітньої діяльності:"Інклюзія в освітньому середовищі", "Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція", "Теоретико-методологічні засади управління навчальним закладом"

Заступник директора з адміністративно-господарчої роботи

Євшина Валентина Іванівна

Заступник директора з НВР молодшої школи гімназії №3