Особливості навчання

Херсонська гімназія №3 Херсонської міської ради – загальноосвітній навчальний заклад, головним завданням якого  є забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти в обсязі Державного стандарту і поглибленого вивчення окремих предметів.

В гімназії працюють 1-4 класи з поглибленим вивченням англійської мови).  З восьмого класу працюють класи з поглибленим вивченням математики та  класи з поглибленим вивченням української мови та літератури.  Профілями навчання старшої школи є природничо-математичний напрям   математичний профіль навчання та  філологічний напрям, профіль – українська філологія. Вибір профілю здійснювався враховуючи індивідуальні освітні потреби  учнів, після проведення анкетування учнів 8-9 класів. При виборі профілю враховувалася, також,  матеріально-технічне забезпечення предметів та методична підготовка вчителів.