Особливості навчання, умови прийому

Особливості навчання в Херсонській гімназії №3 Херсонської міської ради

Херсонська гімназія №3 Херсонської міської ради – загальноосвітній навчальний заклад, головним завданням якого  є забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти в обсязі Державного стандарту і поглибленого вивчення окремих предметів.

В гімназії працюють 1-4 класи з поглибленим вивченням англійської мови).  З восьмого класу працюють класи з поглибленим вивченням математики та  класи з поглибленим вивченням української мови та літератури.  Профілями навчання старшої школи є природничо-математичний напрям   математичний профіль навчання та  філологічний напрям, профіль – українська філологія. Вибір профілю здійснювався враховуючи індивідуальні освітні потреби  учнів, після проведення анкетування учнів 8-9 класів. При виборі профілю враховувалася, також,  матеріально-технічне забезпечення предметів та методична підготовка вчителів.

Умови прийому до Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради

Прийом учнів до Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. №364.

Наказ

Лист-роз'яснення

Порядок зарахування учнів до 10 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради

Зразок завдань конкурсних випробувань для вступу до 10 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради

Зарахування дітей до першого класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради у 2020/2021 навчальному році

Зарахуватидітей до першого класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради на 2020/2021 навчальний рік можна таким чином:

1. Зареєструватисяна сайті https://school.isuo.org/( для цього необхідно на цьому сайті натиснути кнопку Вхід та ввести адресу ел.пошти та пароль.

Детальніші інструкції по роботі батьків і шкіл доступні у розділі ПІДТРИМКА)

Або:

2. По закінченню карантина особисто прийти в освітній заклад.

Херсонська гімназія №3 Херсонської міської ради оголошує додатковий набір учнів на 2020/2021 н.р. :

- до сьомих класів - 10 учнів;

- до восьмих класів - 6 учнів;

- до дев'ятих класів - 6 учнів.