ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

nation patriot            samovryad

     rik angl movu  klasna ocinka   prof

Спортивні рекорди

2006-2007

Команда Клас Конкурс Місце
1 Дівчата   Волейбол ІІІ
2 Юнаки   Гандбол ІІ

2007-2008

Команда Клас Конкурс Місце
1 Команда юнаків   Першість міста з футболу ІІІ
2 Команда гімназистів   Міський конкурс "Нащадки козацької слави" ІІ
3 Команда гімназистів   Міські змагання "Ігри патріотів" І

2008-2009

Команда Клас Конкурс Місце
1 Команда гімназистів   Міський конкурс з паркового туризму ІІІ
2 Команда юнаків: Морковник І., Затиначенко В., Ткаченко П., Мієлін Д., Воротинцев О. 10-А, 10-Б, 9-Б, 7-Б,10-Б Першість міста з волейболу І
3 Команда дівчат: Пацюк Ю., Фісюн В., Горділей Н., Монакова К., Гончарова Д.,Путря А., Лазарєва Ю., Шевченко А., Драгуненко Г. 9-Б, 10-Б, 9-Б, 10-Б, 8-Г, 10-Б, 9-Б, 10-Б, 10-Б Першість міста з волейболу ІІ
4 Команда дівчат   Пляжний волейбол І
5 Команда   Техніка паркового туризму ІІІ
6 Команда   Туристські змагання серед команд середньої групи ІІІ

2009-2010

Команда Клас Конкурс Місце
1 Команда гімназистів   Районний конкурс "Ігри чемпіонів" І
2 Команда юнаків   Міська спартакіада з волейболу ІІ
3 Команда дівчат   Міська спартакіада з волейболу ІІІ

2010-2011

Команда Клас Конкурс Місце
1 Команда гімназистів   Міські та обласні змагання з плавання ІІ
2 Команда гімназистів   Районні змагання з волейболу ІІІ
3 Команда гімназистів   Районні змагання "Козацький гарт" ІІІ
4 Команда гімназистів   Районні змагання з кросу ІІІ
5 Команда гімназистів   Районні змагання "Старти надій" ІІІ

2011-2012

Команда Вчитель Конкурс Місце
1 Збірна команда гімназії (хлопці) Денькович М.Я Районні змагання "Шкіряний м'яч" І
2 Збірна команда гімназії (хлопці) Просторова Н.О. Районні змагання "Морське багатоборство" І
3 Збірна команда гімназії (хлопці) Просторова Н.О. Міські змагання "Морське багатоборство" ІІ
4 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Денькович М.Я.

Районні змагання "Козацький гарт" ІІІ

2012-2013

Команда Вчитель Конкурс Місце
1 Збірна команда гімназії (хлопці) Денькович М.Я Районні змагання з волейболу І
2 Збірна команда гімназії (хлопці) Денькович М.Я Міські змагання з волейболу І
3 Збірна команда гімназії Денькович М.Я Районні змагання з волейболу І
4 Збірна команда гімназії Просторова Н.О. Районні змагання "Ігри чемпіонів" ІІІ
5 Збірна команда гімназії (хлопці) Денькович М.Я. Районні загання з кросу І
6 Команда м.Херсона Денькович М.Я. Обласні змагання з кросу І
7 Молодша група Просторова Н.О. Районні змагання з туризму І
8 Старша група Просторова Н.О. Районні змагання з туризму ІІІ
9 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Денькович М.Я.

Районні змагання "Козацький гарт" ІІІ
10 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Районні змагання "Морське багатоборство" ІІ
11 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Міські змагання "Морське багатоборство" ІІІ
12 Самошкін Дмитро (6-А клас)

Просторова Н.О.

Міські змагання "Морське багатоборство" ІІІ
13 Муляров Богдан

Просторова Н.О.

Міські змагання "Морське багатоборство" І

2013-2014

Команда Вчитель Конкурс Місце
1 Збірна команда гімназії

Денькович М.Я

Воронкіна Г.В.

Районні змагання з кросу ІІІ
2 Збірна команда гімназії

Денькович М.Я

Воронкіна Г.В.

Міські змагання з кросу  VIII 
3 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Районні змагання зі спортивного орієнтування І, І, І
4 Збірна команда гімназії Просторова Н.О. Міські змагання зі спортивного орієнтування ІІ, ІІІ, VI
5 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Денькович М.Я.

Районні змагання "Старти надій" ІІ
6 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Денькович М.Я.

Районні змагання "Старти надій" ІV
7 Збірна команда гімназії Просторова Н.О. Районні змагання "Морське багатоборство" І
8 Збірна команда гімназії Просторова Н.О. Міські змагання "Морське багатоборство" І
9 Збірна команда гімназії Денькович М.Я. Районні змагання з баскетболу І
10 Збірна команда гімназії Денькович М.Я. Міські змагання з баскетболу VI
11 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Денькович М.Я.

Районні змагання "Козацький гарт" II
12 Збірна команда гімназії Просторова Н.О. Районні змагання з плавання ІІІ
13 Збірна команда гімназії Просторова Н.О. Міські змагання з плавання XIII
14 Селімов Сергій (8-В клас) Денькович М.Я. Міський конкурс «Снайперів» ІІ
15 Збірна команда гімназії Просторова Н.О. Міські змагання з шашок XVIII
16 Збірна команда гімназії  (хлопці) Денькович М.Я. Районні змагання з волейболу I
17 Збірна команда гімназії  (хлопці) Денькович М.Я. Міські змагання з волейболу V
18 Збірна команда гімназії (дівчата) Просторова Н.О. Районні змагання з волейболу I
19 Збірна команда гімназії (дівчата) Просторова Н.О. Міські змагання з волейболу V
20 Збірна команда гімназії Просторова Н.О. Районні змагання зі стрільби ІІ
21 Збірна команда гімназії Просторова Н.О. Міські змагання зі стрільби X
22 Збірна команда гімназії Денькович М.Я. Районні змагання з настільного тенісу  XV
23 Збірна команда гімназії Денькович М.Я. Міські змагання з настільного тенісу X
24 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Денькович М.Я.

Районні змагання "Козацький гарт" II
25 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Денькович М.Я.

Міські змагання "Козацький гарт" VIII
26 Сім’я Горєєвих Просторова Н.О. Міські змагання "Тато, мамо, я спортивна сім’я" І, V
27 Збірна команда гімназії Просторова Н.О. Районні змагання "Ігри чемпіонів" ІІ
28 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Денькович М.Я.

Районні змагання з легкої атлетики І
29 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Денькович М.Я.

Міські змагання з легкої атлетики І
30 Швець О. (11-А клас), Кікоть М. (8-А клас) Денькович М.Я. Міські змагання з пляжного волейболу (хлопці) IV
31 Кузиченко Н. (7-б клас), Швецова К. (9-а клас) Денькович М.Я. Міські змагання з пляжного волейболу (дівчата) IV
32 Збірна команда гімназії Денькович М.Я. Міські змагання з футболу VII
33 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Денькович М.Я.

Міські змагання "Зірниця" X
34 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Денькович М.Я.

Щербина О.Д.

Міські змагання з туризму V, VII

2014-2015

Команда Вчитель Конкурс Місце
1 Збірна команда гімназії

Просторова Н.О.

Денькович М.Я.

Міські змагання з кросу V
2 Збірна команда гімназії Денькович М.Я
Просторова Н.О.
Районні змагання з кросу ІІІ
3 Збірна команда гімназії Денькович М.Я.
Щербіна О.Д.
Районні змагання зі спортивного орієнтування І,І,І
4 Збірна команда гімназії Денькович М.Я.
Щербіна О.Д.
Міські змагання зі спортивного орієнтування І,І,І
5 Збірна команда гімназії Просторова Н.О.
Денькович М.Я.
Районні змагання Старти "Надій" V
6 Збірна команда гімназії Просторова Н.О.
Денькович М.Я.
Міські змагання Старти "Надій" XI
7 Збірна команда гімназії Просторова Н.О. Зайонні змагання.Морське багатоборство ІІ
8 Збірна команда гімназії (хлопці) Денькович М.Я. Районні змагання з батскетболу (хлопці) І
9 Збірна команда гімназії (хлопці) Денькович М.Я. Міські змагання з батскетболу (хлопці) VI
10 Збірна команда гімназії Денькович М.Я. Районні змагання з батскетболу (дівчата) І
11 Збірна команда гімназії  Денькович М.Я. Міські змагання з батскетболу (дівчата) ІІІ
12 Збірна команда гімназії Денькович М.Я. Районні змагання з плавання V
13 Збірна команда гімназії Денькович М.Я. Міські змагання з плавання XIII
14 Збірна команда гімназії
Селімов С., Русанов І.,Щербіна Д..Грібко Є.
Денькович М.Я. Міські змагання. Конкурс снайперів X
15 Збірна команда гімназії Просторова Н.О.
Денькович М.Я.
Районні змагання з футболу І
16 Збірна команда гімназії Просторова Н.О.
Денькович М.Я.
Міські змагання з футболу IV
17 Збірна команда гімназії Денькович М.Я.
Просторова Н.О.
Районні змагання з волейболу (хлопці) І
18 Збірна команда гімназії Денькович М.Я.
Просторова Н.О.
Міські змагання з волейболу (хлопці) ІІІ
19 Збірна команда гімназії Денькович М.Я.
Просторова Н.О.
Районні змагання з волейболу (дівчата) І
20 Збірна команда гімназії Денькович М.Я.
Просторова Н.О.
Міські змагання з волейболу (дівчата) ІІІ
21 Збірна команда гімназії
Козарез Н.,Кравченко М.,Достан В.,Колякін І.
Просторова Н.О. Міські змагання з шашок  VIII
22 Грибко Є.,Русано І., Селімов С. Просторова Н.О. Районні змагання зі стрільби І
23 Грибко Є.,Русано І., Селімов С. Просторова Н.О. Міські змагання зі стрільби І
24 Збірна команда гімназії Просторова Н.О.
Щербіна О.Д.
Міські змагання з туризму (середня група) VI
25  Збірна команда гімназії Просторова Н.О.
Щербіна О.Д.
Міські змагання з туризму (старша група)   XIII
26 Олінеченко М., Зінченко І. Денькович М.Я. Міські змагання з пляжного волейболу (хлопці) ІІ
27 Швецова К., Кузиченко А. Денькович М.Я. Міські змагання з пляжного волейболу (дівчата) ІІ
28 Збірна команда гімназії Денькович М.Я.
Просторова Н.О.
Районні змагання з легкої атлетики І 
29 Збірна команда гімназії Денькович М.Я.
Просторова Н.О.
Міські змагання з легкої атлетики І 
30 Збірна команда гімназії Денькович М.Я. Міські змагання "Шкіряний м'яч"
31 Методична робота Просторова Н.О. Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в
навчальних закладах системи освіти України
 V

2016-2017