День безпеки у таборі «Мрія»

Безтурботні дні розпочалися для школярів Херсонської гімназії № 3 – літні канікули! Народний художній колектив дитячий театр «АРТ-ІДЕЯ» Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради (керівник Грендаш А. І.) завжди радує глядачів цікавими виставами, вишуканими костюмами, оригінальною грою акторів. На цей раз дитячий театр допоміг пришкільному табору «Мрія» організувати день безпеки, підготуваши виставу «Як Баба Яга спортсменкою стала». Виставу переглянули не лише учні гімназії,а й близько 500 дітей закладів дошкільної освіти та вихованці пришкільних таборів. Актори показували виставу впродовж 3 днів. Казкові герої закликали дітей до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рухової активності під час літніх канікул, зміцнення здоров’я, а також зосередили увагу на вживанні корисних продуктів, негативному впливові шкідливих звичок на організм. Після вистави для дітей були проведені ігри та вікторини з безпеки життєдіяльності. У цей день до табору завітав представник пожежно-рятувальної служби та розказав про правила безпечної поведінки влітку.

19291540
19221398