ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

stop

nation patriot

 

klasna ocinka

samovryad

 

 

prof

 

 

 

ТИЖДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

«Здоров'я кожної людини – це його багатство».

 

          З метою пропаганди  здорового способу життя з 14.09. по  18.09.2020 року в  Херсонській гімназії № 3 Херсонської міської ради проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров'я кожної людини – це її багатство». План проведення був складений учителями фізичного виховання та представниками шкільного самоврядування, передбачив різні спортивні заходи, в залежності від вікових особливостей учнів. Кожен день тижня мав свою назву і тематику.

         У понеділок у гімназії був «День здорового харчування», діти приносили до школи ланчбокси зі здоровою їжею та ділилися зі своїми однокласниками знаннями про здорове та корисне харчування. У холі гімназії розташувалася інформаційна виставка про важливість правильного харчування школяра. З першого дня тижня по класах проводилось анкетування на рівень здоров’я школяра та відношення дітей до фізичної активності.

         Вівторок почався з ранкової зарядки, адже у вівторок був «День рухової активності». На перервах для учнів 5-6 класів проводились веселі руханки. На уроках фізичної культури відбувалися веселі естафети.

           У середу учні відправились на «День активного відпочинку» куточками рідного краю. Діти гарно та активно провели час на свіжову повітрі, разом зі своїми однокласниками, що дуже корисно для дитячого здоров’я.

          Четвер був насичений на заходи, адже у гімназії проводився «День Малих Олімпійських ігор» Весело, із азартом і завзяттям діти брали участь у олімпійських естафетах, мали змогу пригадати і дізнатися про наших видатних олімпійців.

        Завершився тиждень Днем спорту - «Спорт і я- найкращі друзі». Діти мали змогу пограти у найулюбленіші спортивні та рухливі ігри. Протягом тижня проводилися виховні години та бесіди про спорт та здоровий спосіб життя.

         Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням  успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Авторизація

Моя пошта

Ви не авторизовані.

Останні коментарі

Відвідування

16839869
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Мин. тиждень
Цей місяць
Мин. місяць
Всі дні
4004
11501
31930
16712182
164224
231752
16839869

Ваш IP: 172.31.0.4
Зараз: 2022-05-19 06:05:15