ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

stop

nation patriot

 

klasna ocinka

samovryad

 

 

prof

 

 

 

«Кращий учень нашої школи»

         Щорічно комісією з питань зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради та членами клубу «Юний журналіст», який функціонує при комісії, проводиться Міський конкурс на кращого юного репортера. Учасники конкурсу представляють авторську творчу роботу – замітку, статтю або есе на обрану тему. У цьому році гімназію представляє учениця 8-Б класу Коріновська Ангеліна, яка написала есе на тему «Кращий учень нашої школи».

 


«Кращий учень нашої школи»

         Знаю,мені просто пощастило, що я навчаюся в Херсонській гімназії №3! Ті хвилини, які я проводжу в школі, допомагають стати такою, якою я є, а, можливо, у майбутньому стати ще кращою. Школа допомогла зрозуміти, що у кожного є свій талант, і обов’язком є - знайти його, щоб внутрішній світ став багатшим, повнішим, цікавішим. Тільки подумати - в нашій гімназії навчаються найталановитіші і найактивніші діти міста, я пишаюся, що тут навчаюся!!! А що ще я можу вам розповісти? Можу багато чого, але саме зараз хочу поділитися, а можливо нагадати, про таку ученицю нашої чудової гімназії, як Дарія Лінтварьова.

Так, мабуть, ви вже чули це ім’я? Впевнена, ви зараз пригадуєте, але я вам допоможу зробити це скоріше. Декілька фото з мого особистого архіву, нададуть вашій уяві багато цікавих моментів з нашого життя. (На фото є і я, авторка цього есе, і я хотіла б, щоб Даша цю статтю прочитала, бо пишу відщирого серця).

          Дарія - справжній лідер нашої гімназії, і я з упевненістю можу її назвати найкращим учнем школи, так - саме найкращим!!! Я не згодна з тим, коли кажуть ,що кращий учень школи - це відмінник, ні, я не згодна, адже, щоб дійсно бути кращим треба бути активним, наполегливим, з чудовим почуттям гумору, цікавим, дружелюбним, сучасним і багато чого іншого. Даша дійсно така, все це в ній є!!! Вона президент нашої гімназії, вона член МУП, вона голова екологічної комісії в нашому місті, вона капітан декількох спортивних команд нашої гімназії, вона мила, добра і щира.

        Ви спитаєте, чому? Чому саме про неї я написала статтю?! Я і сама не знаю відповіді, але мені дуже хочеться бути схожою на неї, ні, звісно ж не зовнішністтю, арисами характеру,хочу теж бути такою сміливою, не боятися, що щось може не вдатися, завжди треба йти тільки вперед, і не обертатися назад, не піддаватися на якісь провокації з бокудеяких однолітків,які насправді тільки і вміють що заздрити, адже самі не спроможні на щось дійсно важливе. Ця дівчина ніколи і нікого не образила, я вважаю, що саме така людина заслуговує носити звання «Найкращий учень гімназії №3».

 

        Я особисто знайома з Дарією. Вона розумна, мудра, порядна, вимоглива до себе. У мене дійсно є бажання бути схожою на неї. На перший погляд може здаватися,що ніби зараз я зробила з неї ідеала))), аж самій стало трохи смішно - звісно ж це не так! Але мені вона дуже подобається,а її вчинки мене надихають. Вона лідер! Вона найкраща! Нічого, мені є на кого рівнятися, я буду такою ж! Я обіцяю!!!

         Дуже шкода, але з Дашею у цьому навчальному році ми попрощаємося. Попереду в неї важливий етап життя, вона складе ЗНО і вступить до кращого ВУЗу, в неї почнеться вже доросле життя. Відверто кажучи, я за нею дуже буду сумувати!!! В мене є бажання замінити Дашу на її посаді у гімназії, я дуже хочу спробувати себе в якості президента учнівського самоврядування, для цього потрібно велике власне бажання і звісно ж підтримка друзів!!!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Авторизація

Моя пошта

Ви не авторизовані.

Останні коментарі

Відвідування

14898986
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Мин. тиждень
Цей місяць
Мин. місяць
Всі дні
7572
14519
59542
14766044
256882
228109
14898986

Ваш IP: 172.31.0.4
Зараз: 2021-09-24 17:09:10