корисна інформація

Правила користування мережею

інтернет для дітей

(рекомендовані Управлінням патрульної поліції в Херсонській області)

• - не розголошуйте свої персональні дані та дані інших людей – їх можуть використати зловмисники;
  • - будьте обережні під час спілкування з незнайомцями – співрозмовник може видавати себе за іншу людину;
  • - не заходьте на аморальні сайти;
    • - не публікуйте і не надсилайте іншим фото чи відео або іншу інформацію, якщо не хочете її розголосу;
      • - нікому не давайте свій пароль від сторінок в соцмережах чи пошти;
      • - отримавши інформацію, яка змусить почуватися некомфортно, припиняйте розмову, дітям необхідно повідомити про це батьків;
        • - будьте пильними при відвідуванні додатків;
        • - зроби свою сторінку або обліковий запис у соцмережах закритими для невідомих.

Безпечний інтернет - одна з важливих тем, про яку потрібно розмовляти як з дітьми, так і батьками. Батькам необхідно бути досить пильними та дотримуватись певних рекомендацій щодо профілактики комп’ютерної залежності у дитини. Насамперед необхідно звернути увагу на:

- підозрілу поведінку дитини;

- замкнутість;

- небажання спілкуватись з однолітками, батьками;

- самовільне залишення дому.

Рекомендуємо батькам встановити спеціальні програми батьківського контролю, що пропонують розробники. Наприклад:

19292386
19221398