ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

stop

nation patriot

 

klasna ocinka

samovryad

 

 

prof

 

 

 

Підсумки олімпійського тижня

     На початку нового навчального року у гімназії було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів. Метою проведення заходів є пропагування серед дітей та учнівської молоді здорового спосібу життя, сприяння залученню їх до активних занять спортом.
У цей період учні школи отримали можливість більше дізнатися про Олімпійський рух, його ідеї та принципи, про те, як загартовувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.

         Яскравою урочистою лінійкою розпочався Олімпійський тиждень. Завітали до учнів заслужені тренери з різних видів спорту Ємельянов Ю.М., Щербина О.Д.. Заслужений майстер спорту України, учасник Олімпійських ігор в Токіо - 2021, призер чемпіонату Європи, кубків Миру, Європейських та Всесвітніх ігор Микола Просторов звернувся до дітей і сказав, що треба вірити у свої мрії, які обов’язково збудуться. Прикрасою свята стали наші маленькі призери та Чемпіони, які вийшли на лінійку виблискуючи своїми нагородами. Директор гімназії Олексій Петров привітав присутніх із спортивним святом.

         Відповідно до затвердженого плану у школі відбулися різноманітні заходи. Після святкової лінійки, учні та учителі взяли участь у «Олімпійській лотереї», де на учасників чекали маленькі сюрпризи або спортивні «фанти».

         На учнів гімназії с 1-11 клас протягом «Дня здоров’я і спорту» чекали цікаві екскурсії куточками рідного краю. Вчитялями фізичної культури були проведенні змагання з футболу та настільного тенісу. Найкращим гравцем у теніс став учень 7-Г класу Козарєз Олександр. На перервах учнів чекали веселі руханки та танці.

         Гімназисти взяли активну участь у фотовиставці «Sporttime». Протягом тижня класні керівники провели виховні години: «Видатні олімпійці – підсумки Олімпіади у Токіо», а молодші школярі створили колажі: «Від стартів надій – до олімпійських перемог».

         Яскраво і весело пройшли змагання для учнів 1-4 класів «Вперед до Олімпу». Для гімназистів середньої та старшої ланки гімназії була проведена особистісна вікторина в онлайн средовищі Kahoot «Знавці олімпійського спорту». В рамках уроків з фізичної культури проводилися інформаційні хвилинки, рухливі ігри та естафети. Завершили тиждень у гімназії яскравим святом, організованим гімназією спільно з КЗ «Розвиток спорту», для дитячих садочків мікрорайону «Малі олімпійські ігри». До дітей завітали мультяшні герої (зростові ляльки), які допомагали та підтримували їх під час проходження веселих естафет.

         Веселим та корисним видався Олімпійський тиждень. Ми ще раз побачили, що в нашійу нашій гімназії ростутьсильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім спортсменам  впевненості, сміливості та тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Авторизація

Моя пошта

Ви не авторизовані.

Останні коментарі

Відвідування

17618026
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Мин. тиждень
Цей місяць
Мин. місяць
Всі дні
2895
8252
22047
17501224
213863
259511
17618026

Ваш IP: 172.31.0.4
Зараз: 2022-08-17 10:31:46