ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

stop

nation patriot

 

klasna ocinka

samovryad

 

 

prof

 

 

 

Творча рада. Вибори

               Школа сьогодення. Яка вона?

                 Вона місце дитячої мрії,

                   Де зріють таланти, міцніють надії,

               Де кожний найменшийїї успіх помітний

                   І вогник бажання в обличчя привітних.

              

Сьогодні, 23 лютого, учні Херсонської гімназії №3 обралипрезидента учнівського парламенту. У президентських перегонах брали участь 2 кандидати: Коріновська Ангеліна, учениця 8-Б класу та Досенко Амеліна, учениця 9-В класу. Обидванаші кандидати - гідні звання Лідер. Президент шкільного самоврядування – це та людина, яка буде відповідати за все, що відбувається у нашому колективі. Зранку гімназисти зробили свій вибір і на засіданні Творчої ради було назване ім’я переможця. Президентом гімназії стала Коріновська Ангеліна. Привітав новообраного президента директор гімназії, депутат Херсонської міської ради Петров Олексій Валерійович, побажавши новій команді успіхів та натхнення. Сподіваємося, що Ангеліна з гідністю буде представляти гімназію і стане гідним наступником Лінтварьової Дарії, нашої випускниці, активної дівчини та просто гарної людини. Вона зробила для гімназії багато добрих справ і дійсно гідно представляла гімназію на міському та Всеукраїнському рівнях. Не дарма, ще тільки вступаючи в ряди нашого шкільного парламенту, Ангеліна написала статтю, де прикладом успішного лідера, для себе обрала саме Дашу. І крок за кроком Ангеліна йшла до своєї мети, набираючись досвіду у співпраці з президентом. Бажаємо новообраному президенту, Коріновській Ангеліні, натхнення та нових творчих ідей щодо розвитку та вдосконалення шкільного життя. Бо саме в школі починає формуватися життєва позиція кожного з нас!

Будні початкової школи

Наші маленькі гімназисти на уроках воконують творчі роботи, створюють та захищають творчі проєкти та досліджують світ, граючись. 

Пам'ять про минуле виховує майбутнє…

12 січня 2021 року вандали повалили і потрощили 17 пам’ятних плит на меморіальному кладовищі у самому центрі Херсона, де поховані червоноармійці, які визволяли Херсон і наш край від фашистів.

Милосердя і патріотизм дві складові, які притаманні українцям, завжи ідуть поруч. От і виникла група небайдужих херсонців, яка взялася за підготовку до капітального ремонту меморіала. Долучилися до цієї благородної справи учні, батьки і учителі Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради. Протягом двох тижнів учнівське самоврядування проводило акцію « Ми не забудемо!». Сьогодні кошти, які зібрали небайдужі учні, учителі і батьки були передані за призначенням. Значущим є те, що незабаром, 13 березня , виповнюється 77 років із Дня визволення нашого рідного міста від фашистських загарбників. А пам'ять про минуле виховує майбутнє.

день святого валентина

     15 лютого у гімназії відзначали День святого Валентина, ще з самого ранку панувала романтична святкова атмосфера.  У цей день працювала учнівська пошта. Кожен бажаючий міг привітати своїх друзів, учителів, однокласників з цим святом, поклавши валентинки   до  чарівної   скриньки,  а учнівське самоврядування розносили валентинки адресатам. У холі діти проводили цікаві ігри та розваги, відповідні тематиці свята, по класах учні також вітали своїх друзів та однокласників. А всі бажаючи могли заспівати у караоке пісню та привітати один одного у цей романтичній та святковий день. Не обійшлося і без танців та милих фото. Вітаємо всіх зі святом, і нехай серце буде завжди сповнено любов’ю!

навчаємося творчо

       На уроках мистецтва учні 2-Б класу (учитель Скакун Н. А.) вчаться сприймати одночасно різні процеси, що є унікальним явищем, яке закладено в природі мистецтва.  Набуття учнями предметних компетентностей з мистецтва сприяє розвитку емоційного інтелекту – дає можливість учням розуміти свої та чужі емоції, формує вміння знаходити засоби для управління емоціями.                                                                                 Сьогодні на уроці- музика Каміля Сен-Санса, пісня ,, Кенгуру,, , акваріум справжній та у малюнках дітей.

Учні 3-Г класу, підводячи підсумки з теми"Легенди", виконали проєкти: намалювали ілюстрації до прочитаних легенд, знайшли книги з легендами і придумували власні.
    Учні 1-Б класу (вч. Данилюк О. Б.), які працюють за програмою Інтелект України, вивчають і виготовляють Квітковий годинник.
 

Наші-найкращі!!!

Чи залишишся ти собою, коли все це скінчиться? Чи потрібен буде тобі театр… Так! Мистецтво художнього слова-невмируще!!! Нові карантинні норми вже змінили багато, але творчість і бажання нести людям добро – це залог успіху у боротьбі із пандемією.Юні актори Народного дитячого театру «Арт ідея» Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради своїми результатами щоразу доводять це!

За протоколом оцінювання 5-го Міжнародного онлайн конкурсу "Україна єднає світ "колектив отримав ГРАН-ПРІ в номінації "Театри" (категорія 13-15 років). Представлену на конкурс літературну композицію "У кожного своя доля" за віршамиТ.Г.Шевченка,оцінювало шановне журі. Голова журі Герой України, Народна артистка України - АДА РОГОВЦЕВА та члени журі – актори театру і кіно - ЛЮДМИЛА ЗАГОРСЬКА, АНТОНІНА ХИЖНЯК, РОМАН ЯСІНОВСЬКИЙ.

А юний актор театру, учень 4 класу, ЄВГЕНІЙ ВАНДРАШЕК- у номінації "Художнє слово" став ЛАУРЕАТОМ 2 ПРЕМІЇ. Вітаємо юного актора!!!

 

Попередній відбір підручників для 4 класу

На засіданні педагогічної ради відбувся вибір електронних версій оригинал-макетів  підручників для учнів четвертих класів. Серед поданих на конкурсний відбір підручників  на наступний навчальний рік було обрано наступні підручники:

1."Англійська мова" підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) Губарєва С.С.,
Павліченко О.М.

2."Математика" підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Листопад Н.П.

3. "Мистецтво" підручник інтегрованого  курсу для 4 класу закладів загальної середньої освіти Масол Л.М.,Гайдамака О.В.,Колотило О.М.

4."Українська мова та читання" підручник для 4  класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) ч.1  Вашуленко М.С., Васильківська Н.А.,Дубовик С.Г.; ч.2 Вашуленко О.В.

5."Я досліджую світ" підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Гільберг Т.Г.,Тарнавська С.С., Грубіян Л.М.,Павич Н.М.

6."Інформатика"підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти Корнієнко М.М.,Крамаровська С.М..Зарецька І.Т.

До уваги учнів 5-11 класів та їх батьків !

До уваги учнів 5-11 класів та їх батьків !


У зв'язку з ускладненням погодних умов, з метою збереження здоров'я учасників освітнього процесу, попередження травмування, належного функціонування інженерних мереж 12 лютого п.р. навчальний процес в 5-11 класах буде проводитись з використанням дистанційних технологій /платформа Googleclassroom/.

 

Адміністрація, батьківська рада.

заряджайся!!!

Херсонська гімназія № 3 прийняла участь у конкурсі «The best Fun up JuniorZ» від ГО «Рух Олександра Педана «ДжуніорЗ». Учнівчське самоврядування створили запальний відеоролик, метою якого є пропаганда здорового способу життя та залучення школярів до рухової активності. Переходьте за посиланням, ставте лайк та пишіть коментар!!! Ловіть нашу Fun Up зарядку с #juniorzmorshynska

 

https://www.instagram.com/tv/CLBf_dIBSAS/?fbclid=IwAR0bh6vZJz4OPPwyuUR4wmXaz86xdJob7kY2GSpLMJKwIVWwJ6GbEhWOFtE

 

Учень 21 століття

Відповідно до річного плану роботи соціально-психологічної служби школи, традиційно відбулися заняття з одинадцятокласниками стосовно профорієнтації та вибору професії.

Практичний психолог Бондаренко І. В. обговорила з учнями необхідність та перспективність формування Hard @ SoftSkills, адже для сучасного успішного випускника є необхідним як базові знання та уміння, так і соціальні, комунікативні, лідерські якості.

Ринок праці потребує нового учня – учня 21 століття.

1

З учнями обговорили, що належить до «твердих» та «м’яких» навичок, як розвивати критичне мислення та емоційний інтелект. Та основне питання – як дані навички допоможуть при виборі професії?

                                                  Попереду випускників чекає цикл занять з профорієнтації та один з головних випробування  - ЗНО. 

 

До нас завітали офіцери поліції

3 лютого до Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради завітали співробітники поліції. Інспектори Луняка Ірина Олександрівна та Грибко В’ячеслав Володимирович вкотре нагадали п’ятикласникам 5-Б і 5-А класів правила для пішоходів, правила дорожнього руху. Показали цікавий фільм про поведінку дітей на дорозі, пограли в інтерактивну гру та перевірили знання дітей. Офіцери наголосили на тому, що дорожчим за людське життя немає нічого на світі. Хоча і є певні обмеження при дотриманні карантинних умов, але такі зустрічі є корисними і дуже потрібними.

Найцінніший дар – життя!

      У Херсонській гімназії № 3 учнівським самоврядуванням, класними керівниками, учителями систематично проводяться заходи щодо профілактики дитячого травматизму. Одним із напрямків попередження травмування дітей є дотримання правил дорожньої безпеки. 1 лютого у 5 –В класі була проведена профілактична бесіда на тему «Безпека дорожнього руху». Метою заходу було закріпити знання учнів з правил дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, уміння приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, бути уважними, спостережливими, обережними. Під час бесіди застосовувались наочний та роздатковий матеріал.

Вітаємо інтелектуальне майбутнє України!

Суботній захист секції "Історичне краєзнавство, етнологія" Херсонського міського МАН. Наші учасники вже досить професійно займаються історією краю, за словом у кишеню не лізуть і взагалі дуже позитивні та креативні, то ж вітаємо!

04A33285-18B9-455D-B5CD-BD23696DA622 6C2CA1C1-11FF-4022-A9AB-6A78C6B3FDC3
5441E9C7-9000-48C9-ADE1-DE2A2B32E481

З Днем Соборності України

22 січня український народ щорічно святкує День Соборності України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

E2FE4D43-99F3-4F47-8356-8A63FEC4AD29

фіналісти фестивалю "Острів різдва"

        У Свято-Духівському кафедральному соборі, з урахуванням карантинних обмежень, учасники XIV відкритого міського фестивалю дитячої творчості «Острів Різдва» отримали нагороди та подарунки від організаторів. Серед них і наші діти - вихованці Народного дитячого театру "Арт - ідея"

       Кожного року наша гімназія бере участь у цьому яскравому дійстві. І завжди під час нагородження емоції переповнюють в очікуванні подарунків та визнання шановного журі.Усі фіналісти фестивалю отримали грамоти за відродження, збереження та поширення кращих національних традицій України.

  «Прощавай ХIV фестиваль! До зустрічі на XV!» - такими були завершальні слова засновника фестивалю протоієрея Іоана Гордієнко.

     (Перегляд відео з церемонії нагородження за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=PyAvd7en4Qk&feature=youtu.be&ab_channel=%D0%9E%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%A0%D1%96%D0%B7%D0%B4%D0%B2%D0%B0

 

 

Нові банківські рахунки в 2021 році

До уваги батьків!
Нові банківські рахунки  в 2021 році
Заклади Призначення платежу Розрахунковий рахунок
ЗЗСО, НВК(школи), Гімназії Платні послуги, за харчування  UA638201720314251019201035762
Благодійні внески UA918201720314231019302035762
     
Доп№1 Платні послуги,  за харчування  UA098201720314211027301035762
Благодійні внески UA348201720314281027302035762

Інтелектуальна обдарованість –майбутнє нашої держави

14.01.2021 року в Херсонській гімназії №3 Херсонської міської ради пройшла учнівська наукова конференція в режимі онлайн (постерний захист), під час якої юні науковці гімназії представили свої науково- дослідницькі роботи в різних галузях: психології , історичного краєзнавства, етнології, медицини. Свої дослідження презентували такі учні:Комарова Тетяна («Дідух- сакральний символ українців», керівники –учитель української мови та літератури Лінтварьова Я.В. та вчитель історії Бобильова С.М.) ; Лінтварьова Дарія(«Опір колективізації на Херсонщині 1928-1930рр.», керівник- учитель історії Бобильова С.М.); Чернікова Дар'я(«Страхи та фобії у підлітковому віці», керівники – учитель біології Зарва Н.І, методист ХЦДЮТ Козуб Н.М.); Литвинова Дар'я(«Вплив зоотерапії на здоров'я людини», керівники – учитель біології Зарва Н.І, методист ХЦДЮТ Козуб Н.М.); Семенюк Анастасія («Комплексне дослідження сприйняття і психологічного впливу музики», », керівники – учитель біології Зарва Н.І, кандидат біологічних наук, доцент ХДУ Голяка С.К.) . Під час конференції діти показали глибокі знання тем, акцентували увагу слухачів на актуальності робіт, представили результати досліджень, проведених під час роботи над темами. Бажаємо нашим учням перемоги у міському конкурсі- захисті науково- дослідницьких робіт учнів – членів МАН.

 

Снимок           Снимок1

Снимок2

 

Авторизація

Моя пошта

Ви не авторизовані.

Останні коментарі

Відвідування

13099499
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Мин. тиждень
Цей місяць
Мин. місяць
Всі дні
2746
4576
13447
13047471
156809
292657
13099499

Ваш IP: 172.31.0.2
Зараз: 2021-02-25 20:46:08