2014-2015 н.р.

03.09.2014 р. Конференція для керівників МО вчителів англійської мови

03.09.14

Команда вчителів англійської мови м. Херсона (у складі якої вчителі гімназії №3 Єрохіна О.В., Петрова Н.В.) представила свою роботу у літній школі професійної майстерності для викладачів-тренерів, організованою Британською радою в Україні та Міністерством освіти і науки в Україні в рамках проекту "Післядипломна педагогічна освіта вчителів іноземних мов"

Team project.

PPT on British Council and ITEFL Summer School 2014

Introducing workshops, seminars and trainings for the school year ahead (2014-2015). Implementing the Summer School input into the framework of the city newly qualified teachers' school.

06.02.2014 р. Тренінг на конференції Британської ради. Модуль “Навчання аудіюванню”Презентація он-лайн курсу CiSELT від Британської ради.

25.04.2014 р. Семінар-практикум “Практичне застосування інтерактивних методів навчання”

17.10.14 у гімназії відбувся міський семінар для вчителів англійської мови "Використання мультимедійних технологій для вивчення іноземної мови для учнів з різними пізнавальними стилями". Учасники заходу мали змогу в інтерактивній формі ознайомитись з різними інноваційними підходами щодо визначення пізнавальних стилей учнів, що стане у нагоді при добірці навчального матеріалу та плануванні уроків англійської мови.

sem7sem8sem9sem22sem26sem33

Team Teaching.

Workshop (Power Point Presentations, video and audio based on British Council materials, handouts).

Learning styles introduction (interactive).

Practice(understanding how to approach teaching and learning according to learners’ styles)

31.10.2014 р. Інноваційні технології навчання аудіюванню

010203040506

Team teaching.

Interactive workshop( ppt, video and audio based on British Council materials).

Thought provoking tasks for implementing creative approach while teaching listening.

Problem solving activities.

23.04.2015. Практичне використання соціо-культурного компоненту при інтегрованому навчанні словнику та читання за допомогою інтерактивних он-лайн ресурсів

Учасники семінару мали змогу в інтерактивній формі ознайомитись з різними інноваційними підходами щодо викладання лексики та читання на уроках англійської мови.