2015-2016 н.р.

30 листопада 2015 року вчителі англійської мови гімназії Єрохіна О.В. та Петрова Н.В. провели семінар для слухачів курсів ХАНО "Практичне використання соціокультурного компоненту при інтегрованому навчанні лексиці та читанню за допомогою інтерактивних он-лайн ресурсів". В рамках семінару було презентовано роботу вчителів по самоосвіті "Навчання в он-лайн курсах CiSELT Proficient, CiSELT Advanced" та TKT, організованих Британською радою в Украіні. Учасники семінару також мали змогу в інтерактивній формі ознайомитись з різними інноваційними підходами щодо викладання лексики та читання на уроках англійської мови.

eng1eng2eng3eng4eng5eng7eng8eng9eng12

04.02.2016 р. у гімназії пройшов обласний семінар для заступників директорів з виховної роботи, слухачів курсів ХАНО, на тему «Розвиток учнівського самоврядування. Формування навичок толерантності, соціальної активності учнів в умовах соціалізації». Вчителі англійської мови Єрохіна О.В. та Петрова Н.В представили свою роботу “Навчання толерантності шляхом участі учнів у міжнародних відеоконференціях з англійської мови” і ознайомили учасників семінару з роботою учнів гімназії у міжнародному проекті "Face to faith", який дає змогу учням спікуватись англійською мовою зі своїми однолітками з двадцяти країн світу за допомогою навчальних модулів та засобів комунікаційних технологій, таких як відеоконференції. Були представлені відеоматеріали першої відеоконференції "Культурні та релігійні фестивалі" та інформація щодо участі у цьому проекті. Вчитель Єрохіна О.В. представила “Позакласну роботу з молодшими школярами” - казка англійською мовою "Забуті іграшки". Це спільна робота вчителя та шкільного театру "Арт-ідея" під керівництвом Грендаш А.І І в цьому році за підтримки Британської ради в Україні наймолодші вихованці шкільного дитячого театру Арт-ідея представляли цю казку англійською мовою у місті Львів.

seminarseminar 2seminar 3seminar 4seminar 5