ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

stop

nation patriot

 

klasna ocinka

samovryad

 

 

prof

 

 

 

Співпраця з середніми спеціальними НЗ

Протягом вересня-листопада 2016/17 н.р. у гімназії здійснено ряд заходів за напрямом «Профорієнтаційна робота».

Для  учнів 9-11 класів організовані та проведені зустрічі з викладачами та студентами Херсонського гідрометеорологічного технікуму, Одеського Державного екологічного університету, Херсонського політехнічного коледжу, Одеського національного політехнічного університету. Відбулася зустріч         11 А, Б класів гімназії із викладачами ХНТУ, у ході якої  школярі переглянули презентацію навчального закладу, віртуальну екскурсію факультетами ХНТУ, мали змістовну бесіду із студентами. Випускники також відвідали День відкритих дверей у Херсонському державному університеті.

Значною мірою успішний вибір професії залежить від поінформованості школярів про сучасні професії. Так, змістовними стали екскурсії учнів 5-х класів до Херсонського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Знайомство з керівниками гуртків науково-технічної творчості, презентація, знайомство з професіями збагатили знання п’ятикласників про те, ким можна бути.  Ознайомлення з професіями фінансової та економічної сфери здійснили учні 6-х, 10-х класів під час відвідування Приватбанку.

 Після отримання атестату школярам доведеться приймати рішення щодо свого майбутнього.  Можна піти у ВНЗ та здобути корисні знання й розширити свій кругозір, піти у ПТУ та здобути практичні фахові навички та досвід, якого бракує іншим, чи відразу влаштуватись на роботу й відчути незалежність від батьківського гаманця. То який шлях обрати?