stop

Співпраця з ВНЗ

7 грудня до гімназії завітали викладачі та студенти факультету дошкільної освіти ХДУ, які ознайомили учнів зі специфікою  та основними напрямками роботи факультету  та важливість позитивного впливу педагога на ранніх стадіях розвитку дитини.

2 лютого випускники та учні 10-х класів Херсонської гімназії №3 гостинно приймали студентів , викладачів та деканів Херсонського Державного аграрного університету. Гості завітали до навчального закладу з цікавою концертною програмою.  Справжньою приємною несподіванкою для учнів гімназії став яскравий виступ студенток-барабанщиць, також учні були вражені  фрагментом  КВНівської програми.  Під час зустрічі викладачі ВУЗу познайомили учнів із правилами прийому, умовами навчання, цікавим дозвіллям студентів.  Декани агрономічного,  біолого-технологічного, рибного господарства та природокористування, водного господарства,будівництва та землеустрою, економічного факультетів  презентували учням спеціальності та професії, які отримують студенти, навчаючись в університеті. Зустріч зацікавила учнів, адже протягом  багатьох років студентами Херсонського Державного аграрного університету щорічно стають 4-5 випускників Херсонської гімназії №3.

agr 4agragr 3

agr 2