Співпраця з ВНЗ

Ми були у Херсонському державному аграрному університеті!

1-min 2-min 3-min

4-min 6-min 7-min 8-min 9-min

Зустріч у новому форматі

21 жовтня, напередодні осінніх канікул, у Херсонській гімназії №3 Херсонської міської ради відбулася зустріч випускників 11-х класів із викладачем підготовчого відділення ХНТУ Осипенковою Ганною Олександрівною. Профорієнтаційна бесіда з майбутніми абітурієнтами відбулася в новому форматі- у вигляді онлайн – конференції. Діти дізналися про правила вступу до ВНЗ, про заохочення та розмір стипендій студентів. Ганна Олександрівна відмітила, що найбільш цікавими в університеті є факультети –інформаційних технологій, економіки, бізнесу та аналітики, інтегрованих технологій, міжнародних економічних відносин. Зацікавила учнів і суботня школа підготовки до ЗНО. Карантинні обмеження не є перепоною для подальшого спілкування закладів загальної середньої освіти і вищих навчальних закладів. Плідна співпраця продовжується!!!

zyst 1 zyst 2