АРТ ідея

Проблема гімназії №3

Затверджено

на засіданні НМР

(протокол №1  від 06.09. 2019 р.)

Голова НМР                     О.В. Петров

щодо реалізації науково- методичної проблеми гімназії

„ Формування ключових компетентностей учнів під час

освітного процесу ” у 2019-2020н.р.

ІІ етап : діяльнісний

Мета:проектування нової моделі уроків, форм і умов активізації пізнавальної діяльності. Опрацюванняїх для покращеннянавчальнихдосягненьучнів. Оцінка та самооцінканапрацюваньпедагогів. Вибіршляхівудосконаленнясамоосвітньоїроботивчителів та учнів.

Захід

Термін

Відмітка про виконання

1.

Продовження роботи творчої групи

«„ Формування ключових компетентностей учнів під час

навчально – виховного процесу ”»

Щербина Н.П., заступник директора з НВР, керівник творчої групи

2.

Вироблення єдиної системно-комплексної роботи над проблемою через роботу  МО, вчителів-предметників, учнівського самоврядування, батьківської ради.

Протягом року

Адміністрація, керівники  МО

3.

Аналіз якісного та кількісного складу педкадрів гімназії

Заступник директора з НВР Щербина Н.П

4.

Виступ на засіданні МОприродничих дисциплін

» Методичні прийоми формування інформаційно-комунікативної культури особистості з урахуванням рівнів розвитку учнів»

Токолова Н.А.

5.

Виступ на засіданні МО естетично- трудового напрямку «Використання творчих проектів для формування в учнів ключових компетентностей через уроки трудового навчання»

НосенкоЛ.В.

6.

Виступ на засіданні МО природничих дисциплін

«Формування екологічної компетенції на уроках біології»

Мельничук С.В.

7.

Виступ на засіданні МО естетично- трудового напрямку « Соціально- трудова компетентність на уроках трудового навчання»

Січень

Смирнов П.А.

8.

Педагогічна рада „ «Формування ключових компетентностей учнів».

Заступник директора з НВР Щербина Н.П.

9.

Виступ на засіданні МО зарубіжної літератури та історії «Формування мовленнєвої та інформаційної компетентностей учнів старшої школи на уроках зарубіжної літератури»

ФомічоваО.М.

Педагогічна рада ”

Січень

Заступник директора з НВР ЄгороваТ.А.

11.

Робота творчої групи  „ Формування ключових компетентностей учнів під час навчально – виховного процесу ”

Протягом року

Керівник творчої групи