АРТ ідея

Наші традиції (щорічні)

1. вересень Свято Першого Дзвоника на стадіоні "Корабел".
2. вересень Вибори органів учнівського самоврядування.
3. вересень, жовтень Акція "Збережи дерево!"(збір макулатури). Отримані кошти розподіляє учнівський парламент.
4. жовтень Свято гімназистів "Я - громадянин маленької країни"(1,5 класи).
5. жовтень Шкільний конкурс команд КВК.
6. жовтень, січень, березень, травень Проведення Творчих Рад.
7. листопад Акція милосердя (збір речей, канцтоварів, іграшок, продуктів харчування для дитячих будинків, товариства Червоний Хрест).
8. січень "Острів Різдва" - дитячий фольклорний фестиваль.
9. січень Творча Рада "Шануймо розум гімназії"(нагородження переможців олімпіад та конкурсів шкільних, міських та обласних рівнів).
10. лютий Святковий вечір зустрічі з випускниками.
11. травень Громадянська панахида до Дня Перемоги біля стели загиблим Землякам, що в мкр. Корабел.
12. травень Свято Останнього Дзвоника на стадіоні "Корабел".

Історія гімназії

Херсонська гімназія №3 розташована на рукотворному острові, у мікрорайоні “Корабел” неподалік Херсонського суднобудівного заводу. В 2000 році їй було присвоєно ім’я Почесного громадянина міста Херсона, директора суднобудівного об`єднання, Всеволода Федоровича Заботіна, який і був засновником мікрорайону- містечка, у якому живуть суднобудівники та їх сім`ї.

Гімназія-це два сучасні окремі корпуси для навчання . Перший корпус- приміщення молодшої школи, в якому навчається понад 500 малюків, там є окрема бібліотека, спортивна зала, ігрові кімнати у кожному класі і велика кількість гуртків спортивного, технічного і художньо-естетичного напрямку. Другий корпус – це приміщення старшої гімназії та спортивний комплекс із сучасним стадіоном та тренажерною залою під відкритим небом. Сучасні кабінети, комп`ютерні класи, музей історії навчального закладу, затишні аудиторії та тематичні зали-це Херсонська гімназія№3.

Вона є навчальним і творчим осередком міста, на базі навчального закладу проводяться міські та обласні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, різноманітні заходи-творчі фестивалі та конкурси- «Учитель року», обласні конкурси художнього читання та дитячого театрального мистецтва.

Кожного року велика кількість гімназистів стає призерами і переможцями багатьох навчальних конкурсів - це і Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових навчальних дисциплін, конкурси з ВЕБ - дизайну, конкурс «Херсонщина спілкується зі світом», конкурси електронних учнівських проектів.

У навчальному закладі робочий день закінчується о 8 годині вечора. 28 гуртків різних напрямків та спортивних секцій відвідують майже 700 учнів гімназії, ми пишаємося своїми танцювальними колективами , які знають не лише в нашому місті, а і за його межами: «Мозаїка», «Карнавал», «Афродіта», вокальний ансамбль «Орхідея», гімназичний театр «Арт-ідея». Їх вихованці є призерами та переможцями, володарями нагород Гран-прі обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. А гуртківці, які із задоволенням відвідують заняття декоративно-ужиткового напрямку - постійні переможці районних , міських та обласних конкурсів і виставок.

Херсонська гімназія №3, незважаючи на свій молодий вік, має славні традиції. Педагогічний колектив гімназії очолює творчий та ініціативний директор, Відмінник освіти - Петров Олексій Валерійович. Педагоги, учні та батьки сповнені творчої наснаги, великого бажання навчатися і працювати, примножувати матеріальні, культурні та мистецькі надбання нашої держави.