Наші директори

Головатюк Світлана Павлівна – перший директор школи №3. Завдяки її працездатності, наполегливості, енергійності 1 вересня 1980 року було відкрито новий навчальний заклад, який так довго очікували мешканці мікрорайону «Корабел». Світлана Павлівна отримала з рук будівельників ключ від нової школи, у якій незабаром закипіло, завирувало життя. Перші труднощі облаштування та управління лягли на тендітні жіночі плечі.

Протягом 15 років очолював школу Петров Валерій Федорович – заслужений працівник освіти, кандидат педагогічних наук. За його ініціативи навчальний заклад набув статусу школи-гімназії, а згодом – гімназії. Валерій Федорович став ініціатором створення музею історії гімназії, присвоєння їй імені В.Ф. Заботіна. З кожним роком зростає педагогічний колектив, учбовий заклад паралельно крокує з технічним прогресом: відкривається перший комп’ютерний клас у нашому місті, започатковується система самоврядування, засновується один з найкращих шкільних трудових комплексів, школа посідає перше місце по кількості переможців в олімпіадах міського, обласного, республіканського та міжнародного рівнів.

Антоненко Жанна Семенівна – методист РІПО, педагог з багаторічним досвідом, справжній вихователь молоді. Жанна Семенівна багато зробила для впровадження нових педагогічних ідей. Чуйна, інтелігентна, самовіддана вчительській праці людина. Перебуваючи на керівній посаді, Жанна Семенівна була дуже вимоглива до себе і до своїх підлеглих. У колективі користувалася великою повагою та авторитетом.

Петров Олексій Валерійович – колишній випускник гімназії. Повернувся у навчальний заклад учителем іноземної мови, а згодом був призначений директором. Молодий, енергійний, творчий керівник, Олексій Валерійович продовжив кращі традиції своїх попередників, став ініціатором впровадження нових інформаційних технологій у навчально-виховному процесі, гімназисти стають учасниками і переможцями конкурсу «Херсонщина спілкується зі світом», укладається договір з Херсонською філією МІК, створена модель безперервного навчання, гімназія бере участь у експерименті психолого-педагогічного університету м. Києва під керівництвом Киричука.