ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

nation patriot            samovryad

     rik angl movu  klasna ocinka   prof

Творчі колективи

2007-2008

Назва колективу Конкурс Місце
1 Вокальна студія "Орхідея" Міський конкурс "Кришталеві нотки" І
2 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" Міський конкурс "Театральна весна" І
3 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" Обласний конкурс дитячих та юнацьких театральних колективів "Мельпоменочка" ІІ (за краще музичне оформлення та яскраву сценографію)
4 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" Міський дитячий фестиваль "Театральна весна" ІІІ (філософська вистава "Наш світ")
5 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" Міський дитячий фестиваль "Театральна весна" І (за кращу творчу знахідку та чудову акторську гру)
6 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея", Чебанова Наталія (10-А) Міський дитячий фестиваль "Театральна весна" диплом "Найкраща жіноча роль" (віршована п'єса "Казка нашого двору або Попелюшка в кросівках")
7 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" Міський дитячий фестиваль "Театральна весна" І у номінації "Краща режисерська робота" ("Казка нашого двору або Попелюшка в кросівках")

2008-2009

Назва колективу Конкурс Місце
1 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" IV обласний огляд-конкурс дитячої та юнацької художньої творчості "Таврійський барвограй" диплом І ступеня (номінація художнє слово)
2 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея", Корочанська Олена (11-Б) міський конкурс читців диплом ІІ ступеня (монолог тьоті Моті з комедії М. Куліша "Мина Мазайло")
3 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" Міський дитячий фестиваль "Театральна весна" диплом ІІ ступеня (казка "Олов'яний солтатик")(
4 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея", Мулик Роксолана(6-В) Міський дитячий фестиваль "Театральна весна" диплом "Найкраща акторська гра" (роль музи)(
5 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея", Немов Артем (7-Г) Міський дитячий фестиваль "Театральна весна" диплом "Найкраща чоловіча роль" (роль Г.Х.Андерсен)(

2009-2010

Назва колективу Конкурс Місце
1 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" Міський дитячий фестиваль "Театральна весна" диплом ІІ ступеня
2 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея",Немов Артем (8-Г) V обласний огляд-конкурс дитячої та юнацької художньої творчості "Таврійський барвограй" диплом І ступеня
3 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" VІ відкритий міжнародний фестиваль молодіжних і дитячих театрів "Південні маски",м.Миколаїв "Бронзова маска" (музична вистава "Хитрий лис" за мотивами казки у віршах І.Франка "Лис Микита")
4 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" VІ Міжнародний театральний фестиваль "Драбина" колектив визнаний кращим пропагандистом класики серед молоді
5 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" святкування 65-річниці Дня Перемоги грамота начальника управління освіти Херсонської міської ради (військово-патріотична вистава "А завтра була війна...")
6 Вокальна студія "Орхідея" перший етап обласного конкурсу дитячих та юнацьких колективів "Таврійський барвограй" І
7 Вокальна студія "Орхідея" Міський фестиваль естрадної пісні "Кришталеві нотки" дипломант
8 Вокальна студія "Орхідея", Сорочан Ганна Обласний конкурс дитячих та юнацьких колективів "Таврійський барвограй" дипломант І ступеню
9 Вокальна студія "Орхідея", Наземцева Марія (6-Б) Міський фестиваль естрадної пісні "Кришталеві нотки" ІІІ
10 Вокальна студія "Орхідея",Кулачек Дар'я (7-Г) Міський фестиваль естрадної пісні "Кришталеві нотки" ІІ
11 Вокальна студія "Орхідея", Кулачек Дар'я (7-Г) Міжнародний конкурс "Світ талантів" дипломант

2010-2011

Назва колективу Конкурс Місце
1 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" IVміський фестиваль дитячої творчості "Острів Різдва" Грамота Архієпископа Херсонського і Таврійського Української православної церкви (вистава у жанрі фольклору "Ой, ой Святий Миколай іде")
2 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея", Радочіна Дар'я (3-А) обласний конкурс художнього читання "Наша земля - Україна" ІІІ місце (казка на новий лад "Рукавичка")
3 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея", Липа Валерія (7-В) обласний конкурс художнього читання "Наша земля - Україна" ІІ місце (уривок з поеми "Лісова пісня")
4 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея", Залевська Олександра (9-В) обласний конкурс художнього читання "Наша земля - Україна" ІV місце (казка Нечуй-Левицького "Мишка")
5 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" міський дитячий фестиваль "Театральна Весна" диплом ІІ ступеня (вистава "Одного вечора, о восьмій...", за мотивами п'єси Роберта Тома "Вісім жінок")
6 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея", Наземцева Марія (7-Б) міський дитячий фестиваль "Театральна Весна" диплом "Найкраща жіноча роль другого плану" (роль Катрін, вистава "Одного вечора, о восьмій...", за мотивами п'єси Роберта Тома "Вісім жінок")
7 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" міський дитячий фестиваль "Театральна Весна" диплом ІІ ступеня (народна казка "Курочка Ряба")
8 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея",Липа Валерія (7-В) VІ обласний огляд-конкурс дитячої та юнацької художньої творчості "Таврійський барвограй" диплом І ступеня (мініатюра за мотивами Б.Брехта "Матінка Кураж та її діти")
9 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея",Наземцева Марія (7-Б) VІ обласний огляд-конкурс дитячої та юнацької художньої творчості "Таврійський барвограй" диплом І ступеня (уривок з трагедії У.Шекспіра "Ромео і Джульєтта")
10 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея",Смоленченко Дар'я (7-Б) VІ обласний огляд-конкурс дитячої та юнацької художньої творчості "Таврійський барвограй" диплом І ступеня (уривок з п'єси О.М.Островського "Гроза")
11 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" VІІ відкритий міжнародний фестиваль молодіжних і дитячих театрів "Південні маски", м.Миколаїв перемога в номінації "Краща режисерська робота"(вистава "Одного вечора, о восьмій...", за мотивами п'єси Роберта Тома "Вісім жінок")
12 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" обласний конкурс дитячих та юнацьких театральних колективів "Мельпоменочка" ІІ місце (за краще режисерське рішення)
13 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея",Липа Валерія (7-В) обласний конкурс дитячих та юнацьких театральних колективів "Мельпоменочка" диплом "Найкраща акторська гра" (роль Сюзон та П'єретти)
14 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" ХІ Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів "Театральний форум" м.Київ ІІ місце (психологічна вистава "Світло, яке дає надію")
15 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея", Липа Валерія (8-В) ХІ Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів "Театральний форум" м.Київ І місце (мініатюра за мотивами Б.Брехта "Матінка Кураж та її діти")
16 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" міський конкурс "Місто дружнє до дітей" фонду розвитку громади м.Херсона "Захист" І місце та сертифікат на здобуття гранту(психологічна вистава "Світло, яке дає надію")
17 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" міський конкурс "Місто дружнє до дітей" фонду розвитку громади м.Херсона "Захист" Почесна грамота міністра культури України за підняття актуальної проблеми сучасних підлітків(психологічна вистава "Світло, яке дає надію")
18 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея" обласний конкурс сценаріїв та методичних розробок "Перлина натхнення" Гран-Прі (вистава "Мандрівка у країну речей",за мотивами оповідання Ф.Крівіна "У країні речей")
19 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея", Ніконюк Єлизавета (8-Б) міський конкурс майстрів художнього читання "Моя мова калинова" І місце(вірш Л.Костенко "Маруся Чурай")
20 Зразковий дитячий театр "Арт Ідея", Липа Валерія (8-В) міський конкурс майстрів художнього читання "Моя мова калинова" ІІ місце(уривок з поеми "Лісова пісня")
21 Вокальна студія "Орхідея" Міський конкурс "Пісенне розмаїття" ІІ
22 Вокальна студія "Орхідея" обласний конкурс"Таврійський барвограй" ІІ(вокал)
23 Вокальна студія "Орхідея" обласний конкурс"Таврійський барвограй" І(хореографія)