“Поетичний калейдоскоп”

15.01.2016р. гімназисти 10-А,10-Б (вчитель Чепелєва О.П.) та 11-А (вчитель Сордія І.М.) класів взяли участь в англомовному літературному заході “Поетичний калейдоскоп”, який відбувся в рамках проведення Року англійської мови у м.Херсоні. Учні декламували вірші відомих англійських поетів В.Шекспіра, Д.Байрона, Р.Бернса, Р.Кіплінга та інших. Слухачі мали змогу почути твори відомих літераторів як в оригіналі, так і в перекладі відомих українських авторів.

Пізнавальними для школярів стали цікаві та маловідомі факти життя та діяльності поетів, представлені у відеопрезентації. Захід супроводжувався музичними замальовками, які налаштували аудиторію на відповідний поетичний лад.

Літературно-музична композиція справила велике враження як на учасників заходу, так і на слухачів. Школярі пройнялися атмосферою краси та величі поетичного слова.