Відкритий урок "Все про їжу" (5 кл.)

12.02.2016 року в гімназії проходив відкритий урок з англійської мови для учнів 5-А класу за темою “Все про їжу”. Урок проводила вчитель англійської мови Чепелєва О.П.

Школярі продемонстрували знання великої кількості лексики з теми, проявили вміння і навички працювати в парах – складати міні-діалоги за зоровою опорою, аудіювати відео-монолог. Неабияку активність викликали диференційні завдання для групової роботи учнів.

Оригінальним способом релаксації під час уроку для п’ятикласників стала музична фізкультхвилинка у стилі флеш-моб.

На завершення уроку школярі представили міні-проекти “Myhealthylunch-box”, акцентуючи увагу на тому, що з дитинства слід піклуватися про своє здоров’я і споживати лише корисну та якісну їжу.

На уроці панувала атмосфера співробітництва та взаємопідтримки.

food1food2food3food4food5food6