Кожна дитина особлива та неповторна

Протягом 30-31 січня у Херсонській гімназії №3 Херсонської міської ради проходив тренінг для тьютерів (асистентів учителя ), впродовж якого були обговорені актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами. Тренінг проводився в рамках реалізації Міжнародного проекту «Світ можливостей для кожної дитини» за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. 120 учителів міста протягом двох днів розглядали проблеми толерантного ставлення до учнів з особливими освітніми потребами, організації навчання за індивідуальною формою дітей з ООП в закладах загальної середньої освіти, визначали шляхи їх вирішення. Розглянули актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами. Тренери: Ільїна В.М.- завідувач методичного кабінету при управлінні освіти, Місюченко С.І.- методист МК при УО, Чудна В.І.-заступник директора з НВР ЗЗСО № 55, Щербина Н.П.-заступник директора з НВР Херсонської гімназії №3, Басай Г.Г.- учитель початкових  класів ЗЗСО № 55, Соловйова С.П.- працівник ІРЦ при УО, Гуренок Г.М.- практичний психолог методичного кабінету при УО, Азовська Н.В.- методист-логопед методичного кабінету при УО, Заєць Н.В.- практичний психолог ІРЦ при УО разом із тьютерамиобговорювали корекційну спрямованість навчання дітей з особливими освітніми потребами і створювали індивідуальні плани корекції. По завершенні роботи учителі отримали сертифікати учасників тренінгу «Інклюзія в освітньому середовищі».

19099336
19099336