stop

Перемога у Всеукраїнській екологічній акції

Учні Херсонської гімназії №3 взяли участь у Всеукраїнській екологічній акції «Врятуй пташку-створи годівничку» від освітнього порталу «Всеосвіта». Акція спрямована на розвиток у дітей спостережливості, плекання уміння уважно ставитися до братів наших менших та прищеплювання відповідальності до життя тварин. Гімназисти успішно пройшли он-лайн тестування «Екологічна грамотність» і отримали відповідні нагороди: Коріновська А. –диплом І ступеня, Радченко К., Мардарєв М.,Рибка Д., Семенченко Я.- дипломи ІІІ ступеня, Семенюк А., Семенюк І., Рикало Д.- сертифікати учасника. Також діти взяли участь у розіграші механічних конструкторів від кампанії «MR Playwood».

Семенюк Іван та Семенюк Анастасія, Коріновська Ангеліна та Рикало Дарія, Семенченко Яна, Вакуловський Дмитро та Бобилєва Марія, Романюк Іван та Мардарєв Максим розмістили фотографії на сайті «Всеосвіта», на яких зображено роботу над створенням годівничок та як тривав дослідницький процес. У результаті відкритого он-лайн голосування переможцями стали Коріновська Ангеліна та Рикало Дарія, Семенюк Анастасія та Семенюк Іван. Діти отримали рухомий деревяний конструктор «Слон». Наставником учнів у ході акції була учитель біології гімназії, керівник екологічного гуртка «Зелена планета» Гілевич Н.І.

20601

Ваш IP: 3.227.233.78