«Я – громадянин маленької країни»

15 листопада відбувся традиційний захід, національно-патріотичне свято «Я – громадянин маленької країни», на якому п’ятикласники доводять що вони готові носити почесне звання ГІМНАЗИСТ! На свято були запрошені завучі гімназії Єгорова Т. А., Щербина Н. П., Деденок В.В., Неклеса В. П., перші вчителі та директор гімназії Петров О. В., який звернувся з привітальним словом до новоприбулих членів гімназичної родини. Тематикою свята у цьому році були природні стихії, як символ нестримної енергії маленьких п’ятикласників. Кожен мав свою стихію: 5-А – земля, 5-Б- вогонь, 5-В – вода, 5-Г – повітря. Випробування дітям проводили стихії – учасники учнівського самоврядування гімназії, а спостерігачем за меншими товаришами була п’ята стихія – «Астрологи» - також представники учнівського самоврядування. Перше випробування «Статут», на знання комісій самоврядування, проводила стихія води. Родюча та квітуча земля попросила п’ятикласників охарактеризувати якими якостями повинен володіти справжній п’ятикласник у конкурсі «Яким я маю бути». Стихія вогню перевірила знання дітей про систему самоврядування гімназії у конкурсі «Знаю все». Останній конкурс називався «Збери слово», стихія води ставила питання, а діти повинні були швидко із букв скласти слово-відповідь. За кожний конкурс, кожен клас отримував частину пазлу, на якому був зображений фрагмент малюнку стихії, яку представляв клас. У останньому фінальниму випробуванніп’ятикласникам треба було скласти пазл, втіливши в собіенергіювсіхстихій, яка буде допомагати їм іти стежкою гімназичного життя!

Наприкінці свята, президент гімназії Лінтварьова Д. та самоврядування вручили гімназичним родинам посвідчення п’ятикласників. Нанашому святі зійшлися чотири стихії, чотири родини п’ятикласників, прекрасних і різноманітних,веселих і кмітливих,розумних і наполегливих, креативних та ініціативних, доводячи нам, що вони рушійна сила на Землі, бо вони її майбутнє та надія.

19110960
19110960