В ім’я ідеалів добра, справедливості, правди, духовності…

Основи духовності й моралі закладаються в дитинстві, і добре, і зле в душу людини засівається у перші роки її життя, а все, що відбувається з нею пізніше, лише коригує результати посіяного. Протягом поточного навчального року Херсонська гімназія №3 є учасником обласного пілотного проекту з морально-духовного виховання учнів. В освітньому закладі розроблений та впроваджується відповідний план заходів із зазначеного питання. Для старшокласників запроваджений цикл бесід «Сім’я – родина – рід - народ» «Сімейні цінності», для малюків-уроки добра.Проведення годин спілкування, бесід, конкурси учнівських творів, уроки моральності і добра – все це сприяє збагаченню у дітей соціального досвіду, формує свідоме, відповідальне ставлення до своїх обов`язків, обов’язків перед родиною і дорослими. На нашу думку, справжнє виховання полягає в тому, щоб моральний ідеал добра, правди, честі, духовної праці жив у кожному юному серці.

19105906
19105906