ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

stop

nation patriot

 

klasna ocinka

samovryad

 

 

prof

 

 

 

Вітаємо!!!

Колектив гімназії щиро вітає переможців ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт по лінії Малої академії наук.Нехай щодня відкриваються вам кращі сторони життя, змушуючи тільки дивуватися , пізнавати нове і ділитися цими знаннями з усією країною.

Дякуємо вчителям, які підготували переможців цих конкурсів.Ви відкриваєте неповторний світ своїм учням, вміло ведете їх по стежках любові  та доброти, запалюючи у  серцях вогник допитливості та віри у себе і в майбутнє.

Переможці

міського конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої академії наук:

П.І. учня

Клас

Секція

Місце

ПІБ учителя

1.

Смирнов Дмитро

9-б

Історичне краєзнавство

ІІ

БобильоваС.М.

2.

Кобилянська Даша

10-б

Ветеринарія та зоотехнія

ІІ

Зінкевич А.А.

3.

Пономаренко Ангеліна

11-а

Ветеринарія та зоотехнія

ІІІ

МельничукС.В.

   

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 н.р.

П.І. учня

Клас

Предмет

Місце

ПІБ учителя

1.

Данюк Дмитро

11-а

Економіка

І

Тоценко Н.В.

3.

Достан Вадим

11-А

Економіка

ІІІ

Тоценко Н.В.

4.

Лещенко Вікторія

8-а

Біологія

ІІІ

Гілевич Н.І.

5.

Данюк Дмитро

11-А

Історія

ІІ

Кучеренко О.М.

6.

Смирнов Дмитро

9-Б

Трудове навчання

ІІ

Смирнов П.А.

7.

Семенюк Анастасія

9-Б

Трудове навчання

ІІІ

Носенко Л.В.

8.

Подлєснова Катерина

11-А

Трудове навчання

ІІ

Носенко Л.В.

9.

Кумар Софія

7

Українська мова і література

ІІІ

Обухова Т.В.

10.

Тимчук Поліна

8

Українська мова і література

ІІІ

Старостенко Л.І.

11.

Аверіна Владислава

9

Українська мова і література

ІІІ

Шандиба Л.М.

12.

Коржевська Анжеліка

10

Українська мова і література

ІІІ

Лінтварьова Я.В.

13.

Кобилянська Даря

10

Українська мова і література

ІІІ

Лінтварьова Я.В.

14.

Пономаренко Ангеліна

11

Українська мова і література

ІІІ

Хелстовська О.О.

15.

Кумар Софія

7

Хімія

ІІІ

Качанова І.В.

16.

Смирнов Дмитро

9

Хімія

ІІ

Качанова І.В.

17.

Сомченко Анастасія

10

Хімія

ІІІ

Качанова І.В.

18.

Москаленко Єлизавета

9-б

Англійська мова

ІІІ

Єрохіна О.В.

19.

Омельченко Дар'я

10-б

Англійська мова

ІІІ

Петрова Н.В.

20.

Сирикова Карина

10-б

Англійська мова

ІІІ

Єрохіна О.В.

21.

Стогарнюк Аліна

11-а

Англійська мова

ІІІ

Єрохіна О.В.

22.

Смирнов Дмитро

9-Б

Правознавство

ІІІ

Бобильова С.М.

23

Остапенко Максим

9-Б

Правознавство

ІІІ

Бобильова С.М.

24

Пономаренко Ангеліна

11-А

Екологія

ІІ

МельничукС.В.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Авторизація

Моя пошта

Ви не авторизовані.

Останні коментарі

Відвідування

11386701
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Мин. тиждень
Цей місяць
Мин. місяць
Всі дні
6772
11108
67779
11248190
88474
312840
11386701

Ваш IP: 3.235.107.209
Зараз: 2020-08-08 14:59:29