Любі учні! Шановні батьки!

У зв’язку з епідемічною ситуацією в Україні до кінця навчального року освітній процес у закладах освіти буде відбуватися в дистанційному режимі.
Дякуємо батькам, які стали нашими союзниками у налагодженні дистанційного навчання, підтримують своїх дітей та педагогів у цьому незвичному навчальному процесі.
Наприкінці ІІ семестру буде проведене семестрове оцінювання учнів, яке буде враховувати результати очного навчання (до 12 березня) та дистанційного навчання (з 13 березня до 29 травня). Підсумкове оцінювання за семестр включає тематичне оцінювання засвоєння навчального матеріалу, який вивчався дистанційно. З 12 травня будуть проведені підсумкові контрольні роботи, які передбачені навчальними програмами. Графік проведення цих робіт буде опубліковано на сайті гімназії.
В разі неможливості провести оцінювання результатів навчання учнів (відсутнє поточне оцінювання, результати виконання тестових, практичних робіт, контролю мовленевої діяльності, тощо) за рішенням педагогічної ради для кожного з таких учнів розробляється індивідуальний навчальний план щодо засвоєння пропущеного навчального матеріалу та організовується робота до 1.07.2020р. ( в разі відкриття шкіл у червні 2020р.) або у вересні-жовтні наступного навчального року.
Шановні батьки, любі діти!
Попереду цілий місяць навчання, а далі завершення навчального року. І як ми його завершимо, залежить тільки від нас з вами, від злагодженості наших дій, мудрості, наполегливості, витривалості.
Адміністрація , педагоги гімназії.

19001307
19001307