Найбільший урок у світі

Учениця 10-А класу, Херсонської гімназії № 3 ім.В.Ф.Заботіна, Херсонської міської ради - Семенюк Анастасія, стала учасницею школи громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання "Агенти змін", яка працює при Малій академії наук України. Протягом 2020 року пройшла тренінгове навчання з модулів громадської участі у суспільних процесах, волонтерства, лідерства, цінностей, комунакації, проєктного менеджменту і сталого розвитку та успішно виконала свій проєкт: Онлайн-марафон "Питання про кохання". Наприкінці листопада Анастасія Семенюк, учениця 10-А класу, учасниця школи «Агенти змін» провела в Херсонській гімназії № 3 Херсонської міської ради «Найбільший урок у світі».

Що він являє собою? Урок присвяченний 75-річчю заснування ООН та мав назву "Знаю права і змінюю світ". Анастасія разом з учнями говорили про глобальні проблеми людства, які потрібно вирішити до 2030 року, ООН, права дитини, Конвенцію про права дитини, ЮНІСЕФ, Цілі Сталого Розвитку.

Після уроку всі прийшли до рішення, що кожна людина та дитина може змінити світ, потрібно тільки почати з себе! Наприклад, кидати сміття у сміттєвий бак, допомогати старенькій бабусі, перестати знущатися один над одним тощо.

У ході уроку були використані різні інтерактиви: Kahoot, Jamboard, відео т.п. Через це урок був дуже цікавим та набув своєї неповторності. Дітям було цікаво та весело, бо для них було таке вперше.

А свої знання з цієї теми, Анастасія отримала в школі громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання "Агенти змін".

92043

Зараз: 2024-03-19 11:30:38