З поглядами у майбутнє

Цікавим і насиченим різноманітними заходами пройшов у Херсонській гімназії №3 тиждень профорієнтаційної роботи. Розпочався він у стінах початкової школи яскравою виставкою малюнків «Професії моїх батьків», яку підготували малюки разом із своїми батьками. Тренінги та ігри «Softта Hardskills у здобувачів освіти сьогодення» з учнями 9-х, 10-х класів проводили практичний психолог та соціальний педагог освітнього закладу. Корисні профорієнтаційні зустрічі відбулися з учнями 11-х класів із викладачами ХНТУ-РацукМ.Є.-доцентом кафедри хімічних технологій експертизи та безпеки харчової продукції, ХДАЕУ-Кириченко Н.В., Капліною А.І., Димовою Г.О.,Худік Н.Д.- доцентами та викладачами кафедри менеджменту та інформаційних технологій., викладачами та студентами Херсонського економіко-правового коледжу. Зустрічі в режимі онлайн тощо. Анкетування щодо вибору майбутньої професії серед учнів 7-8 класів провели класні керівники. Типи професій, за якими визначилися діти-людина-природа, людина-техніка, людина-людина, людина-знакова система, людина-художній образ. Тиждень завершився захоплюючим квестом для учнів 5-х класів, в якому взяли участь три команди п’ятикласників і учнівське самоврядування гімназії.

Зараз: 2024-03-28 13:40:26