«Сортуй сміття – збережи довкілля»

5 квітня у рамках місячника екології та благоустрою для учнів 5-6 класів пройшла лекція (майстер-клас) на тему «Сортуй сміття – збережи довкілля». Лекцію проводила обласна координаторка організації «Let's Do It! Ukraine» Тищенко Юлія Володимірівна.

Мета заходу – донести до дітей, що покращення стану навколишнього середовища можливе лише через формування культури сортування та поводження з відходами.

Під час лекції гімназистиі дізнались про негативний вплив відходів на навколишнє середовище. Зокрема: що відбувається, якщо відходи не сортувати та не переробляти; як розрізняти пластик; які речі виготовляють із перероблених відходів; якщо здавати сортовані відходи до пунктів прийому вторинної сировини можна отримати кошти.

Учням нагадали: як компостувати органічні відходи, збирати пластик, папір та скло в спеціальні контейнери, а також про негативний вплив від спалювання сміття.

Маємо надію, що надана інформація буде корисною кожному, і наше місто і вся Україна поступово увійде до країн, де правильний розподіл сміття вже є доброю традицією.

Звільнимо наше місто від сміття – збережемо довкілля!

Ваш IP: 54.91.71.108
Зараз: 2019-06-17 09:48:44