ГІМНАЗІЯ

ІМ. В.Ф. ЗАБОТІНА

 

stop

nation patriot

 

klasna ocinka

samovryad

 

 

prof

 

 

 

«Світ можливостей для кожної дитини»

logo

Інклюзивне середлвище - простір для дітей, які навчаються разом, де особливості стають перевагами, де кожен має право на спілкування, де кожна дитина має бути почутою і отримати підтримку однолітків та учнів. 

В цьому році за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, у Херсонській гімназії №3 Херсонської міської ради стартував проект «Світ можливостей для кожної дитини», що став переможцем Міжнародного конкурсу проектів випускників програм обмінів Державного департаменту США серед 1300 проектів команд-учасників.

Проект спрямований на розвиток потенціалу учнів з особливими потребами в галузі навчання, комунікації, стосунків із однолітками та їх соціалізації. Він є поєднанням інформативно-просвітницької кампанії, тренінгів для дітей з особливими освітніми потребами, батьків, викладачів, керівників навчальних закладів. Низка позашкільних заходів буде сприяти розвиткові культури спілкування та поліпшенню міжособистісних стосунків, зменшенню булінгу, вихованню поваги та розумінню того, що всі ми різні, але живемо та співпрацюємо разом в одному суспільстві.